reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Piosenki o miłości” - film TVP w stacjach Canal+

dodano: 2023-02-12 19:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Gutek Film TVP „Piosenki o miłości” We wtorek, 14 lutego br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Piosenki o miłości”. Producentem filmu jest Kinhouse Studio, koproducentem TVP, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem jest Gutek Film. Występują Justyna Święs, Patrycja Volny, Viktoria Zmysłowska, Małgorzata Bogdańska-Kaczmarska, Paulina Dębkowska, Natalia Kalita, Iga Krefft „Ofelia”, Marta Wiśniewska, Jowita Budnik, Magdalena Walkiewicz, Katarzyna Siembida, Magdalena Nieć-Lepak, Grażyna Budzińska, Anna Bolewska, Jan Łuć, Philippe Tłokiński i Tomasz Włosok.

Gutek Film TVP „Piosenki o miłości”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pełna muzyki opowieść o zakochanej parze we współczesnej Warszawie.

Opowieść o pulsującej muzyką Warszawie i parze, która spotyka się w tym mieście. Film debiutanta Tomasza Habkowskiego zdobył na festiwalu w Gdyni nagrodę za „Najlepszy obraz z mikrobudżetem”. To historia pary, którą mnóstwo dzieli - ona, Alicja (w tej roli Justyna Święs), jest kelnerką, która do stolicy przyjechała z małego miasta i kocha śpiewać. On, Robert (Tomasz Włosok), z bogatej warszawskiej rodziny, syn sławnego aktora, który chce wydać własną płytę, by udowodnić swą wartość. Połączy ich muzyka, ale czy to wystarczy? Wszak mają różne marzenia, ambicje, pomysły na życie.

W rolach głównych widzowie zobaczą Tomasza Włosoka, który za rolę Roberta był nominowany do „Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego”, a wcześniej zagrał m.in. w „Hiacyncie”, „Bożym Ciele”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” i „Jak pokochałam gangstera”, Justynę Świes („Drzazgi” i „Zgorszenie publiczne”) i Andrzeja Grabowskiego („Pitbull”, „Druga połowa” i „Świat według Kiepskich”).

Autorem scenariusza i reżyserem filmu „Piosenki o miłości” jest Tomasz Habowski, a za zdjęcia odpowiadała Weronika Bilska. W obsadzie znaleźli się Justyna Święs, Patrycja Volny, Viktoria Zmysłowska, Małgorzata Bogdańska-Kaczmarska, Paulina Dębkowska, Natalia Kalita, Iga Krefft „Ofelia”, Marta Wiśniewska, Jowita Budnik, Magdalena Walkiewicz, Katarzyna Siembida, Magdalena Nieć-Lepak, Grażyna Budzińska, Anna Bolewska, Krzysztof Zalewski, Jan Monczka, Jan Łuć, Piotr Czarniecki, Andrzej Grabowski, Philippe Tłokiński i Tomasz Włosok (więcej tutaj).

W środę, 15 lutego br. film „Piosenki o miłości” pojawi się w serwisie VOD CANAL+ Online.

Dodajmy, że film „Piosenki o miłości” pojawił się w kinach w piątek, 25 marca 2022 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Justyna Święs i Tomasz Włosok na plakacie promującym kinową emisję filmu „Piosenki o miłości”, foto: Gutek Film
Justyna Święs i Tomasz Włosok na plakacie promującym kinową emisję filmu „Piosenki o miłości”, foto: Gutek Film


„Piosenki o miłości” - emisja we wtorek, 14 lutego 2023 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...