reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Body SOS: naga prawda” w Zoom TV

dodano: 2023-02-14 11:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV „Body SOS: naga prawda” W sobotę, 4 marca br. o godz. 23:00 na kanale Zoom TV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu brytyjskiego programu „Body SOS: naga prawda” („Send Nudes: Body SOS”), którego producentem jest Passion Pictures. Jego prowadzącą jest modelka Vogue Williams. Jak zapowiada nadawca, będzie to premiera w polskiej telewizji. Program będzie także dostępny dla użytkowników serwisu VOD Filmbox+.

Zoom TV „Body SOS: naga prawda”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, przełomowy technologicznie, obalający mity i pomagający w podjęciu decyzji, która zmieni nie tylko wygląd, ale też życie uczestników. Premiera programu „Body SOS: naga prawda” odbędzie się w sobotę, 4 marca br. o godzinie 23:00 w Zoom TV.

Nowe piersi, pośladki czy brzuch - operacja plastyczna to zawsze poważny krok. Uczestnikami widowiska „Body SOS: naga prawda” są osoby, które nie czują się dobrze w swoim ciele i chciałyby poprawić swój wygląd i jakość życia. Czy skalpel jest jednak zawsze rozwiązaniem? Zanim uczestnicy dokonają decyzji zmieniającej ich życie, pomożemy im ustalić, czy jest ona słuszna. W pierwszym odcinku widzowie poznają m.in. Stevena, który zgłosił się do programu, by z pomocą najnowszej technologii rozważyć operację powiększenia penisa, oraz Steph, dla której zbyt duży, opadający biust jest przyczyną nie tylko kompleksów, lecz również problemów ze zdrowiem.

W podjęciu świadomej decyzji pomaga im ich indywidualny awatar, stworzony przez zespół chirurgów i artystów na podstawie kilkuset trójwymiarowych skanów nagiej sylwetki. Dzięki zaawansowanej technologii, uczestnicy mogą zobaczyć, jak wyglądają teraz i jak zmieni się ich ciało, jeśli faktycznie poddadzą się planowanemu zabiegowi. Awatary „przed” i „po” zostaną również poddane ocenie 50 osób. Uczestnicy mogą zatem nie tylko spojrzeć na siebie z zupełnie nowej perspektywy, ale także przekonać się, czy ewentualna ingerencja chirurgiczna wpłynie pozytywnie na to, jak postrzegani są przez otoczenie. Jak czytamy w opisie, dzięki pozytywnym i wspierającym opiniom usłyszanym od przypadkowych osób, uczestnicy programu nabierają większej pewności siebie i zaczynają czuć się lepiej w swoim ciele, takim jakie jest - w wielu przypadkach rezygnując ze zmian. Ci, którzy decydują się na medycynę estetyczną, dokonują jednak świadomego wyboru, mając pełną wiedzę o możliwym ryzyku, kosztach i efektach. Operacja plastyczna to nie jest bowiem coś, co można zwrócić do sklepu, gdy nam się nie spodoba. To często decyzja, która w znaczący sposób wpływa na nasze życie.
 

- „Body SOS: naga prawda” to kolejny, po „Magii nagości” show prezentowany przez Zoom TV, który obala stereotypy i promuje ciałopozytywność, udowadniając, że nie istnieje coś takiego jak jeden „kanon” urody, a to, że się różnimy jest wspaniałe. Pokazuje, że często nasze negatywne wyobrażenia o swoim ciele nie są odbierane w ten sam sposób przez społeczeństwo, a naturalność jest naszym największym atrybutem, z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Ujawnia nagą prawdę... o nas samych. To również przełomowy technologicznie program - jedyny taki, w którym można „przymierzyć” swoje nowe ciało

- komentuje Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i do spraw produkcji telewizyjnych w Grupie Kino Polska.

„Body SOS: naga prawda” to program produkowany przez Passion Pictures. Dziesięć premierowych odcinków programu prowadzonego przez irlandzką modelkę Vogue Williams pojawiło się na antenie Channel 4 we wrześniu ubiegłego roku. Format pierwszy raz w polskiej telewizji będzie można zobaczyć na antenie Zoom TV. Widowisko przeznaczone jest dla widzów pełnoletnich.

Premiera programu „Body SOS: naga prawda” odbędzie się w sobotę, 4 marca br. o godzinie 23:00 w Zoom TV. Tydzień wcześniej (w sobotę, 25 lutego br.) widowisko będzie także dostępne w serwisie FilmBox+ (więcej tutaj).
 
Uczestniczka programu „Body SOS: naga prawda”, foto: SPI International B.V.
Uczestniczka programu „Body SOS: naga prawda”, foto: SPI International B.V.
Vogue Williams w programie „Body SOS: naga prawda”, foto: Crackit Productions
Vogue Williams w programie „Body SOS: naga prawda”, foto: Crackit Productions
Vogue Williams w programie „Body SOS: naga prawda”, foto: Crackit Productions
Vogue Williams w programie „Body SOS: naga prawda”, foto: Crackit Productions


„Body SOS: naga prawda” - sezon 1., emisja w soboty (od 4 marca 2023 roku) o godz. 23:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...