reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Michał Białoński dołącza do redakcji Polsat Sport

dodano: 2023-02-15 10:55
autor: Jan Borejko | źródło: Telewizja Polsat

Michał Białoński Polsat Sport Michał Białoński dołącza do redakcji sportowej Telewizji Polsat. Michał Białoński specjalizuje się w tematach piłkarskich i szeroko rozumianych sportów zimowych. Szczególne miejsce w kręgu jego zainteresowań zajmują Wisła Kraków oraz reprezentacje piłkarzy i skoczków narciarskich.

Polsat Sport
Michał Białoński Polsat Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W redakcji sportowej Polsatu Michał Białoński będzie zajmował się Fortuna 1. Ligą, Ligą Mistrzów UEFA oraz reprezentacją piłkarską, która pod wodzą Fernando Santosa w marcu rozpocznie walkę o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Oprócz tekstów pisanych dla portalu Polsatsport.pl, Michał Białoński będzie także nagrywał wywiady i materiały reporterskie, w tym również do magazynu sportów zimowych „Polskie Skocznie”.
 

- Michał Białoński to wszechstronny reporter, który dodatkowo dysponuje pokaźnym doświadczeniem managerskim. To rzadki zespół cech w świecie dziennikarstwa, a zwłaszcza dziennikarstwa sportowego. Jego wiedzę na temat digitalu umiejętnie wykorzystamy w Polsatsport.pl, a próbkę talentu Michała widzieliśmy podczas mundialu w Katarze, gdy jego codzienne relacje były hitami magazynu „Studio Katar” oraz naszych social mediów - powiedział Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat.

Michał Białoński dziennikarstwem sportowym zajmuje się od 30 lat.
Swoje pierwsze doświadczenia zbierał w dzienniku „Czas Krakowski”, w którym publikował do roku 1995. Rok później, już dla dziennika sportowego „Tempo”, relacjonował między innymi hokejowe Mistrzostwa Świata w Wiedniu w 1996 roku. Po dwóch latach przeniósł się do krakowskiego oddziału „Gazety Wyborczej”, gdzie kierował działem sportowym aż do roku 2007. W kolejnych latach Michał Białoński tworzył teksty oraz materiały multimedialne dla czołowych portali internetowych w naszym kraju. W tym czasie dwukrotnie zdobył tytuł Dziennikarza Roku w Małopolsce w kategoriach „Sport” oraz „Internet i Multimedia”. Michał Białoński jest także obecny w składzie kapituły nagrody Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W portalu Polsatsport.pl można już przeczytać pierwszy wywiad autorstwa Michała Białońskiego, w którym dziennikarz rozmawia z Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej, Cezarym Kuleszą.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...