reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 17.02.2023

dodano: 2023-02-15 20:12 | aktualizacja: 2023-02-16 23:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Widzew Łódź - Śląsk Wrocław. Transmisje live z WTA World Tour Doha tylko w CANAL+, w tym spotkanie Iga Świątek - Weronika Kudiermietowa. Transmisje z niemieckiej Bundesligi i 2. Bundesligi tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Stal Mielec
Komentarz: Filip Surma, Michał Trela

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Olympique Lyon
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Stal Mielec
Komentarz: Filip Surma, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: NBA All-Star:
Turniej Wschodzących Gwiazd
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Łopaciński
 
CANAL+ Sport 2

14:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/2 finału
Maria Sakkari - Jessica Pegula

Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

16:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
1/2 finału
Iga Świątek - Weronika Kudiermietowa
Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Stal Mielec
Komentarz: Filip Surma, Michał Trela

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 5

18:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
Lenovo Tenerife - Gran Canaria
Komentarz: Bartosz Tomczak, Waldemar Kijanowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Girona FC - UD Almeria
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Sassuolo Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Dominik Guziak, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:15 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

19:45 Snooker: Welsh Open:
Dzień 5
 
Eurosport 2

11:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Reiteralm:
Skicross

13:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Andaluzji:
Etap 3

15:00 Kolarstwo szosowe: Tour des Alpes-Maritimes et du Var:
Etap 1

22:00 Golf: PGA Tour, Los Angeles:
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fight 5:
Gala

 
Polsat Sport

13:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

14:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Moya Radomka Lotnisko Radom - Developres Bella Dolina Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BBTS Bielsko-Biała - PSG Stal Nysa
 
Polsat Sport Extra

11:30 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd mężczyzn

13:15 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd mężczyzn

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
1. przejazd kobiet

17:00 Skeleton: Puchar Świata, Sigulda:
2. przejazd kobiet

18:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

20:30 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski:
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot

22:30 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
1/4 finału

00:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Delray Beach:
1/4 finału

02:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Delray Beach:
1/4 finału
 
Polsat Sport Fight

17:30 Tenis: ATP World Tour, Buenos Aires:
1/4 finału

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału

21:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
1/4 finału
 
Polsat Sport News

13:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 1 - Dywizja B

16:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 1 - Dywizja A

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów
 
Sportklub

09:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Cairns Taipans - Sydney Kings

21:30 Koszykówka mężczyzn: Copa del Rey: 
FC Barcelona - Unicaja Malaga
 
TVP Sport

15:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Rasnov:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Maciej Piotrowski

16:45 Skoki narciarskie mężczyzn: Puchar Świata, Rasnov:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Górnik Zabrze
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Mariusz Jurasik

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Topeka: 
Ardreal Holmes - Ismael Villarreal;
Misael Lopez - Edward Vazquez;
Kurt Scoby - John Mannu

 
Viaplay

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Merrikh SC - Zamalek SC

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Coton Sport FC - Mamelodi Sundowns

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig – Holstein Kiel

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Dawid Król

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
JS Kabylie - Wydad AC

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - TSG 1899 Hoffenheim

Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

20:45 Rugby: Premiership Rugby: 
Gloucester Rugby - Harlequins

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Cardiff - Reading
Komentarz: Wojciech Piela

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Pittsburgh Penguins

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Chicago Blackhawks

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Dallas Stars

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - New York Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...