reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 23.02.2023

dodano: 2023-02-22 15:08 | aktualizacja: 2023-02-23 11:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Manchester United - FC Barcelona. Lech Poznań gra z FK Bodø/Glimt. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF tylko w Eurosporcie - grają Industria Kielce i Orlen Wisła Płock.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:30 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Madison Keys - Cori Gauff

Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz - Kostecka

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Barbora Krejcikova - Aryna Sabalenka

Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz - Kostecka

18:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Karolina Muchova - Jessica Pegula
Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt

0:00 Tenis: WTA World Tour, Merida:
Magda Linette - Panna Udvardy

02:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs [Jeremy Sochan]
 
Eurosport 1

11:45 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Kwalifikacje do biegów sprinterskich stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:15 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

17:00 Skoki narciarskie kobiet: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej

20:00 Snooker: Players Championship:
Dzień 4
 
Eurosport 2

12:00 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 4

14:00 Snooker: Players Championship:
Dzień 4

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
Orlen Wisła Płock - Paris Saint-Germain HB

20:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: 
HBC Nantes - Industria Kielce

22:30 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
1. runda
 
Golf Channel

08:30 Golf: DP World Tour, New Delhi:
1. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
   
Metro


14:15 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
EA7 Emporio Armani Mediolan - Panathinaikos Ateny



 
Polsat Sport


09:00 Lekkoatletyka: Continental Tour, Melbourne:
Zawody

11:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Aerials

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Volero Le Cannet - Developres Bella Dolina Rzeszów

23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda

01:00 (cz/pt)  Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

20:30 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda



 
Polsat Sport Fight

18:00 Boks: Gala, Nowy Dwór Mazowiecki: 
Ceremonia ważenia



 
Polsat Sport News

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
SPS Chrobry Głogów - Olimpia Sulęcin



 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prwa Liga Telemach: 
NK Domzale - NK Maribor
Komentarz: Adam Kotleszka
 
TVP Sport

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska - Austria
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lech Poznań - FK Bodø/Glimt
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Nantes - Juventus FC

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Monaco FC - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
PSV Eindhoven - Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Mariusz Moński

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
FC Midtjylland - Sporting CP

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CFR 1907 Cluj - SS Lazio
Komentarz: Tomasz Górski, Grzegorz Milko

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
RSC Anderlecht - PFC Ludogorets 1945

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Dnipro-1 - AEK Larnaca FC

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Partizan - FC Sheriff Tyraspol

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Manchester United - FC Barcelona

Komentarz: Przemysław Pełka, Radosław Przybysz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
AS Roma - FC Red Bull Salzburg
Komentarz: Michał Skiba, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Stade Rennais FC - FC Szachtar Donieck

Komentarz: Wojciech Piela, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
1. FC Union Berlin - Ajax Amsterdam

Komentarz: Mateusz Juza, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Lech Poznań - FK Bodø/Glimt

Komentarz: Rafał Wolski, Łukasz Trałka

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Basel 1893 - Trabzonspor AŞ

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
ACF Fiorentina - SC Braga
Komentarz: Adam Delimat, Aleksander Bernard

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KAA Gent - Qarabağ FK


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...