reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 24.02.2023

dodano: 2023-02-23 11:37 | aktualizacja: 2023-02-24 15:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4KLegia Warszawa - Widzew Łódź. Transmisje live z LOTTO 3x3 Ligi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Milwaukee Bucks - Miami Heat
Komentarz: Bartosz Tomczak, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/2 finału
Iga Świątek - Cori Gauff
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka.

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
1/2 finału
Jessica Pegula - Barbora Krejcikova
Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt

0:00 Tenis: WTA 250 Mérida:
1/4 finału
Magda Linette - Rebecca Peterson,  CANAL+ online
Komentarz: Marek Furjan, Adam Molenda
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF - Real Betis
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

11:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Skicross

14:15 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 5 km kobiet

15:30 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg łączony mężczyzn

17:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Kwalifikacje

20:00 Snooker: Players Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

12:00 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 5

14:00 Snooker: Players Championship:
1/2 finału

20:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
2. runda
 

Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 6:
Gala
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski

02:00 Sporty walki: ONE Fight Night 7: 
Gala
 
Golf Channel

08:30 Golf: DP World Tour, New Delhi:
2. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
 
Polsat Sport Premium 1


20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - AS Monaco



 
Polsat Sport

11:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Skicross

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Barkom Każany Lwów

23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda

01:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

10:00 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

12:00 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

14:00 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

16:00 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Faza grupowa

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - Odra Opole
Komentarz: Tomasz Lach, Maciej Żurawski

 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Gala, Nowy Dwór Mazowiecki: 
Łukasz Stanioch - Robert Talarek


 
Polsat Sport News

20:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda

22:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
2. runda

 
Super Polsat

20:00 Boks: Gala, Nowy Dwór Mazowiecki: 
Łukasz Stanioch - Robert Talarek



 
Sportklub

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Domzale - NK Maribor
Komentarz: Jakub Lipczik
 
TVP Sport

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Grecja - Serbia
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

 
Viaplay

08:00 Formuła 1: Bahrajn Pre-Season Tests:
Dzień 2

12:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie 1/8 finału
Komentarz: Dawid Król

13:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Losowanie 1/8 finału
Komentarz: Dawid Król

13:00 Dart: Baltic Sea Darts Open:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Formuła 1: Bahrajn Pre-Season Tests:
Dzień 2

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Merrikh SC - CR Belouizdad

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Coton Sport FC - Al Hilal

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - Eintracht Braunschweig
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - SSV Jahn Regensburg

19:00 Dart: Baltic Sea Darts Open:
1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad AC - Atl. Petroleos

20:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Walia - Anglia

20:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Włochy - Irlandia

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Borussia Mönchengladbach

Komentarz: Rafał Kędzior, Marcin Borzęcki

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Bath Rugby - Bristol Bears

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Wolverhampton Wanderers

Komentarz: Mateusz Juza, Maciej Łuczak

21:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Francja - Szkocja

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Ottawa Senators

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Buffalo Sabres

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Minnesota Wild

01:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Los Angeles Kings

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...