Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa - Widzew Łódź. Transmisje live z LOTTO 3x3 Ligi tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Milwaukee Bucks - Miami Heat
Komentarz: Bartosz Tomczak, Jakub Kręcidło CANAL+ Sport 2
14:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/2 finału Iga Świątek - Cori Gauff
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka.
16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/2 finału Jessica Pegula - Barbora Krejcikova
Komentarz: Maciej Zaręba, Dawid Celt
0:00 Tenis: WTA 250 Mérida: 1/4 finału Magda Linette -Rebecca Peterson, CANAL+ online
Komentarz: Marek Furjan, Adam Molenda CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Widzew Łódź
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 5
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski Eleven Sports 1
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Elche CF - Real Betis
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda Eleven Sports 2
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak Eleven Sports 4
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC - Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Dominik Guziak Eurosport 1
11:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata: Skicross
20:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens: 2. runda Fightklub
13:30 Sporty walki: ONE Friday Fight 6: Gala
Komentarz: Krzysztof Sendecki, Michał Stanisławski
02:00 Sporty walki: ONE Fight Night 7: Gala Golf Channel
08:30 Golf: DP World Tour, New Delhi: 2. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin Polsat Sport Premium 1
20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: FC Barcelona - AS Monaco
Polsat Sport
11:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata: Skicross
Polsat Sport Fight
19:00 Boks: Gala, Nowy Dwór Mazowiecki: Łukasz Stanioch - Robert Talarek
Polsat Sport News
20:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 2. runda
22:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 2. runda
Super Polsat
20:00 Boks: Gala, Nowy Dwór Mazowiecki: Łukasz Stanioch - Robert Talarek
Sportklub
17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: NK Domzale - NK Maribor
Komentarz: Jakub Lipczik TVP Sport
18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: Grecja - Serbia
Komentarz: Piotr Sobczyński, Radosław Spiak