reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 25.02.2023

dodano: 2023-02-24 02:29 | aktualizacja: 2023-02-24 23:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander: Real Madryt - Atlético Madryt. Transmisja live z finału WTA 1000 Dubaj z Igą Świątek tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
Finał
Iga Świątek - Barbora Krejcikova
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Detroit Pistons - Toronto Raptors

 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Cracovia
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Detroit Pistons - Toronto Raptors

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Cracovia
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Baszczyński

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Korona Kielce
Komentarz: Piotr Glamowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - Olympique Lyonn
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - RC Lens
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Atlético Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Real Sociedad
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC – RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF - Rayo Vallecano
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - Olympique Lyonn
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Vizela - SL Benfica
Komentarz: Eryk Szpruch
 
Eurosport 1

04:15 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Phillip Island:
Wyścig 1

05:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Phillip Island:
Wyścig 1

10:00 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata:
Konkurs skoków kobiet

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Zjazd kobiet

12:15 Skoki narciarskie kobiet: Mistrzostwa Świata:
Konkurs drużynowy

14:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg łączony kobiet

15:00 Formuła E: ePrix RPA:
Wyścig

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej

20:00 Snooker: Players Championship:
1/2 finału

23:30 Triatlon: Super League Arena Games, Montreal:
Zawody
 
Eurosport 2

09:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Ski cross

12:00 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 6

13:30 Kolarstwo szosowe: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig

16:30 Kolarstwo szosowe kobiet: Omloop Het Nieuwsblad:
Wyścig

19:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens: 
3. runda  
 
Golf Channel

09:00 Golf: DP World Tour, New Delhi:
3. runda
Komentarz: Jacek Person, Mateusz Kniaginin
   
Metro

14:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg łączony kobiet



     
Motowizja

13:40 Ice speedway:  Indywidualne Mistrzostwa Europy, Sanok: 
1. runda


 
Polsat Sport Premium 1

15:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Birmingham:
Zawody

18:00 Wyścigi konne: Saudi Cup:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 2

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Trinity Zlin - AC Sparta Praga



 
Polsat Sport

09:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Skicross drużynowy

11:30 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Jazda po muldach

14:45 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski: 
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
OnlyBio Pałac Bydgoszcz - UNI Opole

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Nikita Krylov - Ryan Spann
 
Polsat Sport Extra

13:00 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Finały

17:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
Komentarz: Marcin Feddek, Tomasz Łapiński

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału

23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
1/2 finału

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Minneapolis: 
Subriel Matias - Jeremias Ponce
 
Polsat Sport Fight

15:30 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia: 
Sir Safety Susa Perugia - Gas Sales Piacenza

18:00 Siatkówka mężczyzn: Coppa Italia: 
Itas Trentino - Allianz Milano

 
Polsat Sport News

16:15 Koszykówka 3x3: LOTTO 3x3 Liga:
Finały



 
Sportklub

13:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Bravo - NS Mura
Komentarz: Radosław Gielo

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NK Radomlje - Tabor Sezana
Komentarz: Adam Kotleszka

18:00 Piłka nożna: Super League: 
Pas Janina - PAOK FC
Komentarz: Kamil Gapiński
 
TVN

17:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni normalnej



 
TVP Sport

10:45 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
GKS Katowice - AZS UJ Kraków
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce - MKS FunFloor Lublin
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Joanna Obrusiewicz

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Industria Kielce - MMTS Kwidzyn
Komentarz: Tomasz Jasina, Tomasz Rosiński

20:15 Sporty walki: TFL 26:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski, Daniel Dziubicki
 
Viaplay

08:00 Formuła 1: Bahrajn Pre-Season Tests:
Dzień 3

13:00 Formuła 1: Bahrajn Pre-Season Tests:
Dzień 3

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Turbine Poczdam - Bayern Monachium
Komentarz: Piotr Chłystek

13:00 Dart: Baltic Sea Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - SV Sandhausen

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - SC Paderborn 07

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City - Sunderland AFC
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów UEFA:
AS Vita Club - JS Kabylie

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy - Irlandia

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - VfL Wolfsburg
Komentarz: Rafał Kędzior, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - FC Augsburg
Komentarz: Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - VfL Bochum 1848
Komentarz: Mateusz Juza, Piotr Majchrzak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - Southampton FC
Komentarz: Kamil Kania, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Nottingham Forest
Komentarz: Adam Delimat, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Queens Park Rangers - Blackburn Rovers

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów UEFA:
ES Tunis - Zamalek SC

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów UEFA:
Vipers SC - Simba SC

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia - Anglia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Färjestad - Örebro

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oilers

18:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Manchester City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Zachodny

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Schalke 04 - VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

19:00 Sporty walki: KSW 79, Liberec, Czechy: 
Phil de Fries - Todd Duffee
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

19:00 Dart: Baltic Sea Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - New York Rangers

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów UEFA:
Raja CA - Horoya AC

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów UEFA:
Al Ahly SC - Mamelodi Sundowns

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania

20:45 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Pittsburgh Penguins

23:30 Triatlon: Super League Arena Games, Montreal:
Zawody

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Anaheim Ducks

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Ottawa Senators

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Boston Bruins

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Tampa Bay Lightning

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Calgary Flames

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Dallas Stars


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...