reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Movistar zamyka kanał Toros TV

dodano: 2023-02-25 10:54
autor: RO | źródło: satcesc.com

Korrida, walki z bykami Kanał Toros TV hiszpańskiej platformy Movistar Plus+ zakończy nadawanie 23 marca 2023 roku. Dojdzie do tego po kilku tygodniach redystrybucji treści, które obniżyły jakość ramówki. Toros TV emituje ekskluzywne programy z walk byków i był już znany za czasów platformy Canal Satélite Digital, która przeniosła nadawanie na Canal+.

Toros TV
Toros TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator Movistar Plus+ rozważał opcje dotyczące przyszłości kanału posiadającego własnych abonentów. Jednak ich liczba spadła w ostatnich latach. Bez zakontraktowania najważniejszych festiwali San Isidro w Sewilli i Madrycie, nie było pewności czy wytrzyma przy tak małej liczbie klientów. Te uroczystości są teraz oferowane przez kanał streamingowy One Toros.

Canal+ Toros (obecnie Movistar Toros) rozpoczął nadawanie 9 marca 2011 roku, koncentrując się wokół transmisji na żywo walk z bykami. Na antenie pokazywano m.in. widowiska San Isidro, korridę w Sewilli, święto Fallas w Walencji, targi i święta San Fermin. Transmisje były uzupełniane programami informacyjnymi, wywiadami, reportażami i filmami dokumentalnymi. Za dostęp w oddzielnej subskrypcji trzeba zapłacić 9,99 euro miesięcznie.

Hiszpański operator Movistar dystrybuuje Toros TV w wariancie SD i HD na systemie satelitarnym Astra 19,2°E.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...