reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Marokański kanał M24 oficjalnie z Badra

dodano: 2023-02-25 11:45
autor: RO | źródło: arabsat.com

Arabsat Arabski operator satelitarny Arabsat ogłosił oficjalne uruchomienie marokańskiego kanału informacyjnego M24 i stacji radiowej RIM na swoim satelicie telekomunikacyjnym Badr 4 (26°E). Transmisja obejmuje Bliski Wschód, Afrykę Północną i częściowo również Europę. Odbiór w Polsce w zależności od lokalizacji z anteny 90-130 cm. Najlepsze warunki na południowym-zachodzie.

m24tv.ma
M24 Maroko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Inicjatywa ta stanowi część wysiłków państwowej agencji Maghreb Arabe Presse (MAP), która zmierza do osiągnięcia szerokiego grona odbiorców na poziomie lokalnym i regionalnym oraz do zwrócenia uwagi na historię, cywilizację, sztukę, kulturę i tradycje Królestwa Marokańskiego.

Prezes i dyrektor generalny Arabsat, Alhamedi Alanezi, powiedział, że uruchomienie tych kanałów stanowi ważny kamień milowy w strategii Arabsat, mającej na celu poprawę świadczonych usług widzom w Afryce Północnej i Maghrebie.

M24 i RIM Radio mają wsparcie prawie 200 dziennikarzy w regionie i na arenie międzynarodowej, aby dostarczać wysokiej jakości sprawdzone i wiarygodne informacje z Maroka i całego świata. Są też debaty i analizy oraz programy poświęcone kulturze, religii, społeczeństwu, zdrowiu, motoryzacji itd. Stacja RIM również nadaje programy na żywo, a także podcasty tematyczne i wiadomości w języku tamazight, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Parametry techniczne:
Badr 4 (26°E)
tp. 19 (12,073 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK) - wiązka BSS
Kodowanie: brak ( FTA )

Źródło: arabsat.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...