reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Sekrety życia” w TVN i ITVN

dodano: 2023-02-27 09:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Sekrety życia” W poniedziałek, 27 lutego br. o godz. 16:55 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Sekrety życia”. Produkcję będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International) i użytkownicy serwisu VOD Player. Wystąpią Monika Nowak, Monika Lara Śliwińska, Sylwia Sokołowska, Alan Rudek, Maksym Riznyk, Karol Da Costa i Michał Grygowicz. Życiowe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków splatają się w klubie fitness, który jest tłem dla kolejnych historii.

TVN „Sekrety życia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 27 lutego br. na antenie TVN zadebiutuje paradokument „Sekrety życia”. Scenariusz serialu bazuje na zdarzeniach z codziennego, współczesnego świata. Życiowe perypetie bohaterów poszczególnych odcinków splatają się w klubie fitness, który jest tłem dla kolejnych historii. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 16:55 w TVN. Serial będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).

Jak zapowiada nadawca, „Sekrety życia” to serial paradokumentalny osadzony we współczesnych realiach. Fabuła produkcji to nie tylko prozaiczne wydarzenia dnia codziennego, ale także zaskakujące zwroty akcji. Każdy odcinek przedstawia oddzielną historię, a wachlarz poruszanych tematów jest niezwykle szeroki. Pojawią się tu między innymi problemy rodzinne, skrywane tajemnice, romanse i intrygi. A skoro wiadomo, że życie samo pisze oryginalne i ciekawe scenariusze, to w „Sekretach życia” może wydarzyć się naprawdę wszystko.

W każdym odcinku widzowie zobaczą losy postaci uwikłanych w konflikt obyczajowy. Bohaterowie przychodzą do klubu sportowego z bagażem swoich doświadczeń i problemów. Są na takim etapie życia, w którym chcą coś zmienić lub zwyczajnie od czegoś uciec. Każdy z nich ma inną historię, ale niezależnie od sytuacji, może liczyć na wsparcie trenerów personalnych. Doradzają oni swoim podopiecznym nie tylko w kwestiach treningu czy diety. Personel siłowni angażuje się w problemy swoich klientów i pomaga je rozwiązać. Trenerzy wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty i służą radą. Czasem nawet sami stają się przedmiotem intryg.

Z jakimi problemami zmierzą się bohaterowie pierwszych odcinków „Sekretów życia”? 18-letnia Kornelia, czuje, że nie ma w nikim wsparcia. Jej mama samotnie wychowuje ją i dwójkę jej młodszego rodzeństwa, a chłopak Kornelii często jest wobec niej agresywny. Mimo to Kornelia ulega jego namowom i rozpoczyna treningi na siłowni. Zbyt intensywne ćwiczenia, które narzuca jej chłopak, powodują, że wycieńczona dziewczyna trafia do szpitala. Dopiero wtedy matka dziewczyny poznaje prawdę o kłopotach córki. Czy zdoła ją odzyskać?

Widzowie poznają także historię Sary, która marzy by zostać trenerką oraz influencerką. Postanawia rzucić dotychczasową pracę, by spełnić marzenia. Jednak szybko okazuje się, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Dziewczyna zostaje oskarżona o to, że omal nie doprowadziła do śmierci jednego z klientów siłowni. Czy rzeczywiście ktoś celowo chce zniszczyć plany i marzenia Sary?

Produkcja TVN realizowana jest w Krakowie. Producentkami serialu są Małgorzata Zając-Urbanik i Anna Plutecka-Mesjasz. Za scenariusze odpowiada Hanna Niemiec (więcej tutaj).
 
Monika Nowak (z prawej) w serialu „Sekrety życia”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Monika Nowak (z prawej) w serialu „Sekrety życia”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Sekrety życia” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 27 lutego 2023 roku) o godz. 16:55 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...