reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Od 1.03 „Lulu” w telewizji Polsat

dodano: 2023-03-01 07:56 | aktualizacja: 2023-03-01 14:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Lulu” Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska W środę, 1 marca br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego serialu „Lulu”, którego producentem jest Polot Media. Występują Anna Dereszowska, Marta Chodorowska, Grażyna Sobocińska, Joanna Kurowska, Violetta Arlak, Weronika Wachowska, Marek Siudym, Andrzej Kłak, Jacek Łuczak, Michał Czernecki i Przemysław Sadowski. Dotychczas produkcja ta była dostępna dla użytkowników serwisu VOD Polsat Box Go. Anna Dereszowska przytyła w czasie kręcenia serialu „Lulu”. Jakie jeszcze kulisy produkcji zdradziła aktorka w wywiadzie dwutygodnika telewizyjnego „TV14” (Bauer Media Group)?

Polsat „Lulu” Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premiera telewizyjna serialu „Lulu”

W środę, 1 marca br. w Polsacie wystartuje serial pod tytułem „Lulu”. W rolach głównych występują Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska, Marek Siudym i Joanna Kurowska. Za reżyserię odpowiada Kinga Dębska. Produkcja zadebiutuje na antenie Polsatu w środę, 1 marca br. o godzinie 20:00 i będzie emitowana po dwa odcinki w każdą środę.

„Lulu” to komedia opowiadająca o pozornie szczęśliwej i idealnej rodzinie. Mąż Jacek (w tej roli Przemysław Sadowski) - wysoko postawiony urzędnik, piękna żona Lucyna „Lulu” (Anna Dereszowska), wychowująca nastolatkę Julię (Weronika Wachowska), i pies. Ich życie ubarwione kolorowymi tortami, które Lulu piecze hobbystycznie, początkowo tylko dla znajomych, wywraca się do góry nogami wraz z tortem lądującym na twarzy męża podczas rocznicy ich ślubu. Zdrada Jacka  z sąsiadką Mają (Marta Chodorowska) wychodzi na jaw i doprowadza do ogromnego konfliktu. Co z tego wyniknie? O tym widzowie przekonają się od 1 marca br., w każdą środę o godzinie 20:00 w Polsacie.

Poznajcie rodzinę i znajomych Anny Dereszowskiej z serialu „Lulu”

W rolach głównych występują Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska, Marek Siudym i Joanna Kurowska. W pozostałych rolach: Weronika Wachowska, Andrzej Kłak, Marta Chodorowska, Violetta Arlak i Jacek Łuczak. Poznajcie barwną rodzinę i znajomych Anny Dereszowskiej z serialu „Lulu”.

„Lulu” - sezon 1., bohaterowie serialu:

Lucyna „Lulu” (w tej roli Anna Dereszowska) - żona, matka i utalentowana pasjonatka pieczenia tortów. Wychowuje nastoletnią córkę Julię, a w wolnych chwilach realizuje zamówienia na okazjonalne ciasta i torty dla znajomych. Wypieków zazdrości jej konkurentka, mieszkająca w tym samym bloku, Elka, niejednokrotnie sabotując jej działalność. Lulu jest piękną kobietą, która w przeszłości spotykała się z Andrzejem, obecnie właścicielem studia nagraniowego, w którym pracuje Olga, siostra Lulu. Gdy siostry odkrywają zdradę Jacka, męża Lulu, Olga podstępem doprowadza do spotkania Andrzeja z Lulu. Dawne uczucia ożywają, co kończy się zdradą również ze strony Lulu. Kłopoty sercowe z jej życia robią istną karuzelę, ale jednak najważniejszy staje się biznes pieczenia tortów.

Jacek (Przemysław Sadowski) - mąż Lulu. Jacek jest zapracowanym biznesmenem, często wyjeżdża w delegacje, jest głową rodziny, którą utrzymuje i nie omieszka o tym wspominać, kiedy Lulu wyrzuca go z domu. Wdaje się w romans z młodą sąsiadką Mają, która przyjaźni się z Lulu. Mimo zdrady, chce odzyskać zaufanie żony i stworzyć normalny dom dla córki. Posuwa się do intryg i nieczystych zagrań, aby móc wrócić do domu. Jego rywalem jest Andrzej, partner Lulu sprzed lat, który stwarza prawdziwe zagrożenie z uwagi na łączące ich, jak się okazuje, nadal żywe uczucie. Jednocześnie wciąż utrzymuje kontakty z Mają, co nie pomaga w naprawianiu wyrządzonych szkód.

Julia (Weronika Wachowska) - córka Lulu i Jacka. Julia jest nastolatką, bardzo wrażliwą, ale i buńczuczną, której nauka nie jest najmocniejszą stroną, choć inteligencji nie można jej odmówić. Spryt i pomysłowość zdecydowanie odziedziczyła po dziadku, z którym ma bardzo dobry kontakt. Gdy dowiaduje się, że jej tata zdradził mamę, a mama tatę, przeżywa rozterki i czuje nienawiść do obojga rodziców. Wyczuwa każdy podstęp, który miałby ją nakłonić do zmiany zachowania.

Andrzej (Michał Czernecki) - dawny chłopak Lulu. Szef studia muzycznego, w którym pracuje Tadek i Olga. Bardzo przedsiębiorczy człowiek, gotowy do poświęceń, ale i niestroniący od intryg, które choć przeprowadzane w dobrej wierze, najczęściej kończą się katastrofą i kolejnym zachwianiem zaufania. Odkąd jego romans z Lulu ożywa po latach, postanawia zdobyć ją na nowo, nie zważając na męża i córkę. Stara się pomagać Lulu jak najczęściej, by wkupić się w jej łaski.

Olga (Grażyna Sobocińska) - siostra Lulu. Olga na co dzień pracuje na recepcji studia muzycznego, w którym jej głównym utrapieniem są niekończące się zaloty i adoracje ze strony księgowego Tadka. Olga ma bardzo silny charakter, jest zadziorna i bezpośrednia, dlatego bez ogródek odpycha miłosne zaloty. Godzi się na kilka spotkań z wielbicielem, ale tylko by osiągnąć jakieś korzyści materialne. Zna się na mężczyznach i wie czego w nich szuka, a Tadek nie jest w stanie zaspokoić jej wygórowanych zachcianek. Do czasu! Gdy zdrada Jacka wychodzi na jaw, to właśnie Olga jest pierwszą osobą, która wpada na pomysł założenia cukierniczego biznesu. Jej bezwzględność i determinacja dają Lulu siłę i powód do działania.

Zygmunt (Marek Siudym) - ojciec Lulu i Olgi. Dziadek jest postacią o specyficznym, ironicznym poczuciu humoru. Każdą sytuację potrafi obrócić w żart, a jego zachowanie dalece odbiega od dojrzałego. Wybryki, które przychodzą mu do głowy są dowodem na jego młodzieńczą duszę i werwę. Podkochuje się w sąsiadce Elce, do której zaleca się w sposób bardzo niedojrzały, płatając jej różne figle, robiąc kawały i dokuczając. Te końskie zaloty są obustronne i ciężko przewidzieć do jakich konsekwencji doprowadzą tym razem. Mimo swojego nieokrzesania i skłonności do kłótni, bardzo kocha i wspiera obie córki.

Tadeusz (Andrzej Kłak) - księgowy. Tadeusz jest młodym i inteligentnym mężczyzną, który specjalizuje się w księgowości. Jest typowym „maminsynkiem”, który mimo swojego wieku dalej mieszka z mamą. W oko wpada mu Olga, którą postanawia zdobyć, przeświadczony o tym, że są dla siebie stworzeni. Nie zważając na złośliwe docinki i komentarze ze strony ukochanej, nie poddaje się i jest gotowy zrobić wszystko, aby ta chciała być jego dziewczyną. Poznaje tajniki podrywu upartych kobiet, czytając poradnik, zmieniając styl i manipulując niczego nie świadomą Olgą. Jak się okazuje skutecznie, bo ich relacja przybiera romantyczny obrót, a Tadeusz staje się bogiem seksu.

Elżbieta (Joanna Kurowska) - sąsiadka, rywalka Lulu. Elżbieta piecze torty na zamówienie, a że działalność Lulu koliduje z jej biznesem, postanawia sabotować jej zamówienia i utrudniać pracę. Kokietuje mężczyzn, ma swojego kochanka, ale jednocześnie prowadzi gierki z dziadkiem, raz zbliżając się do niego, a innym razem złośliwie odrzucając.

Zenon (Jacek Łuczak) - dozorca. Jest obserwatorem wszystkich niesnasek dziejących się w bloku. Koleguje się z dziadkiem, ale i dba o porządek i spokój. Ma artystyczną duszę i zapędy do malarstwa.

Grażyna (Violetta Arlak) - sąsiadka i przyjaciółka Elżbiety. Przyjaźni się z Elżbietą. Gdy dziadek myli obie sąsiadki i przez przypadek zaleca się do Grażyny, ta jest nim szczerze zainteresowana i zabiega o jego względy.

Maja (Marta Chodorowska) - sąsiadka Lulu i kochanka Jacka. Sąsiadka i przyjaciółka Lulu, z którą jej ukochany mąż Jacek wdaje się w romans.

Anna Dereszowska przytyła w czasie kręcenia serialu „Lulu”

W środę, 1 marca br. o godzinie 20:00 w Polsacie wystartuje serial pod tytułem „Lulu”. W tytułowej roli występuje Anna Dereszowska. Aktorka ujawnia kulisy produkcji.

Anna Dereszowska jest szczupłą, zgrabną kobietą. Po urodzeniu trzeciego dziecka bardzo szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Jednak ostatnio w wywiadzie dla dwutygodnika telewizyjnego „TV14” zdradziła, że w trakcie zdjęć do serialu „Lulu" przytyła. Dlaczego? Otóż bohaterka Dereszowskiej, czyli Lucyna Makowska, nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu, to utalentowana pasjonatka pieczenia tortów, ciast, babeczek i ciasteczek. 

W każdym z 20 odcinków nowego serialu „Lulu” spod ręki głównej bohaterki wychodzą imponujące słodkości. a na ich widok aż ślinka cieknie. Jak te sceny wspomina Anna Dereszowska?

- Na szczęście byliśmy zajęci tym, co mamy grać, ale faktem jest, że pyszności było na planie dużo. Nie wszystkie nadawały się do jedzenia, bo niektóre miały funkcję użytkową - np. tort, którym rzucałam w Przemka Sadowskiego. Musiał być leciutki i bardzo miękki, żeby mu nie zrobić krzywdy

- opowiada aktorka.


Praca przy serialu „Lulu" miała swoje plusy i minusy! Minusem były słodkie pokusy, którym ciężko było się oprzeć.

- W trakcie nagrań nieco przytyłam, bo te wszystkie ciasta potem zjadaliśmy

- zdradza Anna Dereszowska.


A plusy?

- Dużo się nauczyłam, może nie samego pieczenia, ale miałam szkolenie z food stylistą przed rozpoczęciem zdjęć, który nauczył mnie dekorowania tortów i muszę powiedzieć, że nawet całkiem przyzwoicie mi to wychodziło

- dodaje.


Serial „Lulu” będzie emitowany w środy, od 1 marca br. o godzinie 20:00 w Polsacie, po dwa odcinki (więcej tutaj).
 
Anna Dereszowska i Przemysław Sadowski w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Dereszowska i Przemysław Sadowski w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Marta Chodorowska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Marcin Makowski
Violetta Arlak w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Violetta Arlak w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska w serialu „Lulu”, foto: Piotr Filutowski/Cyfrowy Polsat
Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat
Marek Siudym, Joanna Kurowska, Michał Czernecki, Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski i Grażyna Sobocińska w serialu „Lulu”, foto: Cyfrowy Polsat


„Lulu” - sezon 1., emisja w środy (od 1 marca 2023 roku) o godz. 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...