reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co pokaże wiosną telewizja Polsat?

dodano: 2023-02-02 15:36 | aktualizacja: 2023-02-03 16:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat wiosna Wiosną br. telewizja Polsat poleca swoim widzom takie programy jak „Nowy dzień”, „Wydarzenia”, „Gość Wydarzeń”, „Prezydenci i premierzy”, „Interwencja”, „Państwo w państwie”, „Pierwsza miłość” (sezon 19.), „Gliniarze” (sezon 14.), „Matka” (sezon 1., „MegaHit”), „Wotum nieufności” (sezon 1., „MegaHit”), „Lulu” (sezon 1.), „Przyjaciółki” (sezon 21.), „Sługa narodu” (sezon 1.), „Rodzina na Maxa” (sezon 1.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 7.), „Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” (sezon 8.), „Nasz nowy dom” (sezon 20.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 18.), „Ewa gotuje” (sezon 36.) i „Kabaret na żywo. Nowy skŁAD” (sezon 14.).

Telewizja Polsat
Polsat wiosna 2023 wybierz swoje wszystko


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, premierowe seriale, kultowe programy, emocjonujące filmy oraz informacje i sport. Wiosną br. na widzów Polsatu czekać będzie wiele niespodzianek i zaskakujących nowości. Wśród nich thriller psychologiczny „Matka”, kryminał „Wotum nieufności”, obyczajowa „Lulu”, komediowa „Rodzina na Maxa” oraz „Sługa narodu”. Nadawca poleca również znane już produkcje - wśród nich jest „Twoja twarz brzmi znajomo”, która przeszła rewolucję.

Wiosna 2023 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Nowy dzień”
emisja: codziennie o 5:59

Poranne pasmo kanału Polsat News, a w nim informacje z kraju i ze świata, przegląd prasy, prognoza pogody, informacje sportowe oraz wieści ze świata show-biznesu. W audycji nie zabraknie rozmów z gośćmi - ekspertami, politykami, ale również artystami czy celebrytami. Pasmo „Nowy dzień” prowadzą m.in. Beata Cholewińska, Małgorzata Świtała, Mariusz Abramowicz i Piotr Jędrzejek (więcej tutaj).

„Wydarzenia”
emisja: codziennie o 18:50 i od poniedziałku do piątku o 12:50 i 15:50

Główne wydanie serwisu informacyjnego emitowane jest codziennie o godzinie 18:50. Przegląd informacji z kraju i ze świata widzowie mogą zobaczyć także od poniedziałku do piątku w godzinach 12:50 i 15:50 (więcej tutaj).

„Interwencja”
emisja: od poniedziałku do piątku o 16:15

Magazyn reporterów Telewizji Polsat (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Pierwsza miłość” 19
obsada: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Przemysław Sadowski, Wojciech Błach, Łukasz Płoszajski, Grażyna Wolszczak, Karol Strasburger, Maria Pakulnis, Ewa Gawryluk, Marek Siudym, Katarzyna Maciąg, Michał Koterski „Misiek”, Magdalena Wróbel, Magdalena Wieczorek, Filip Gurłacz, Michał Mikołajczak, Damian Kulec, Dominika Kryszczyńska, Przemysław Cypryański, Tomasz Oświeciński, Anna Pentz, Dagmara Bryzek, Dominik Smaruj, Igor Paszczyk, Rafał Kwietniewski, Paweł Okoński, Lech Dyblik, Mirosław Kropielnicki, Elżbieta Romanowska, Agnieszka Wielgosz, Halszka Lehman i Krzysztof Wieszczek
emisja: od poniedziałku do piątku o 18:00

Wiosenne wątki serialu to nie tylko nowe perypetie doskonale znanych postaci, lecz także nowe twarze, które wkraczają do ich świata. Do obsady dołączają Piotr Mróz, Paulina Holtz, Piotr Ligienza, Waleria Gorobets, Anastazja Małocha i Krystian Wieczorek. Jak mocno wpłyną na życie bohaterów? Produkcja: ATM Grupa na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Gość Wydarzeń”
emisja: od poniedziałku do piątku około 19:25

Rozmowa emitowana zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” (o godzinie 18:50). Program prowadzony jest przez Bogdana Rymanowskiego i Piotra Witwickiego (więcej tutaj).

„Prezydenci i premierzy”
emisja: w soboty o 19:15

Program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urzędy prezydenta Polski lub prezesa rady ministrów RP (więcej tutaj).

„Państwo w państwie”
emisja: w niedziele o 19:30

Program interwencyjny prowadzony przez Przemysława Talkowskiego (więcej tutaj).

„Gliniarze” 14
obsada: Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Aleksander Mackiewicz, Monika Miller, Oliwia Bieniuk i Natalia Brudniak
emisja: od poniedziałku do piątku (od 27 lutego br.) 17:00

Codzienny serial z gatunku docu-crime. Najnowsze odcinki to kolejne dramatyczne akcje, w których tytułowi bohaterowie stają do walki z najgroźniejszymi przestępcami. Widzowie poznają kulisy pracy operacyjnej i osobiste perypetie detektywów Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji. W czternastym sezonie do obsady dołączają Natalia Brudniak i Oliwia Bieniuk. Seria liczyć będzie sześćdziesiąt odcinków. Produkcja: Outset Films na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„MegaHit”:
„Matka”
reżyseria: Piotr Trzaskalski, scenariusz: Igor Brejdygant i Bartosz Janiszewski, obsada: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis, Olaf Lubaszenko, Mateusz Janicki, Adrianna Chlebicka i Małgorzata Pieczyńska
emisja: w poniedziałki (od 27 lutego br.) o 20:00

Thriller psychologiczny według pomysłu Igora Brejdyganta. Główna bohaterka, dziennikarka śledcza Agnieszka (w tej roli Olga Bołądź), stara się pogodzić ze śmiercią 10-letniego syna. Kiedy po paru latach od tragedii, mąż Agnieszki, Jacek (Łukasz Simlat) dostaje pracę w Holandii, wydaje się, że jest to idealny moment na rozpoczęcie nowego życia. Na przeszkodzie staje jej Rafał (Marcin Kowalczyk), który wiele lat temu był bohaterem jednego z reportaży Agnieszki, a teraz odsiaduje wyrok za morderstwo. Rafał prosi Agnieszkę o pomoc w rozwikłaniu zagadki kryminalnej. Nieświadoma szokującej prawdy, jaką odkryje, ponownie angażuje się w pozornie zamkniętą sprawę. Okazuje się, że morderstwo, o które był oskarżony Rafał, jest powiązane ze śmiercią jej syna. Zamiast wyjechać z kraju, Agnieszka zaczyna obsesyjnie szukać oprawców, którzy są bliżej niż myśli. Serial liczy osiem odcinków. Produkcja: TFP - TV & Film Production na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„MegaHit”:
„Wotum nieufności”
reżyseria: Łukasz Palkowski, scenariusz: Joanna Kozłowska i Wiktor Piątkowski, obsada: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Olgierd Łukaszewicz, Cezary Łukaszewicz i Piotr Głowacki
emisja: w poniedziałki (od 27 lutego br.) o 21:00

Serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza. Ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. W walce o władzę nie ma żadnych reguł, liczy się tylko zwycięstwo. Po rezygnacji prezydenta RP, marszałek Sejmu Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) - wschodząca gwiazda prawicy. Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel - odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem. Serial liczy sześć odcinków. Produkcja: PCP Films na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 7
emisja: we wtorki (od 28 lutego br.) o 20:00

Program narodził się 25 lat temu w Japonii. Uczestnicy muszą przejść tor przeszkód liczący 150 metrów. Każdy odcinek programu składa się z toru eliminacyjnego oraz półfinałowego. Czterech najlepszych uczestników z każdego odcinka przechodzi do finału. Zwycięzca widowiska otrzymuje tytuł „Wojownika Ninja” oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody głównej. Wiosną 2023 roku w programie widzowie zobaczą ponad 180 zawodników. Jak zawsze pojawią się goście specjalni. Prowadzącą program jest Karolina Gilon, a komentatorami są Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski „Juras”. Produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Lulu”
reżyseria: Kinga Dębska, adaptacja scenariusza: Kinga Dębska, obsada: Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym, Joanna Kurowska, Grażyna Sobocińska i Weronika Wachowska
emisja: w środy (od 1 marca br.) 20:00

Serial obyczajowo-komediowy. Główną bohaterką jest Lucyna Makowska (Anna Dereszowska), nazywana od czasów szkolnych przez bliskich Lulu. Ten pseudonim wkrótce może stać się jej znakiem firmowym. Do tej pory Lulu zajmowała się tylko domem, była piękną żoną „przy mężu”, wysoko postawionym urzędniku, i matką nastolatki. W efekcie zdrady męża, która skutkuje rozstaniem, musi radzić sobie sama. Postanawia otworzyć własny cukierniczy biznes. Coś, co dotąd było tylko jej prywatną pasją, musi stać się jej zawodem. Serial liczy dwadzieścia odcinków. Produkcja: Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj i tutaj).

„Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia” 8
emisja: w środy (od 1 marca br.) o 21:00

Trzynastu pasjonatów gotowania na kilka tygodni zamyka się w willi Hell’s Kitchen, żeby spróbować swych sił w piekielnej kuchni pod okiem Mateusza Gesslera. Szefowi w poskromieniu uczestników i koordynacji pracy będą pomagać sous chefowie: Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji programu „Top Chef”, i Robert Kondziela. W każdym odcinku dwie drużyny - Niebieskich i Czerwonych, zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. Zwycięzca zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. Seria liczyć będzie dziewięć odcinków. Gospodarz piekielnej kuchni jest Mateusz Gessler. Produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Nasz nowy dom” 20
emisja: w czwartki (od 2 marca br.) o 20:00

Od września 2013 roku w tym programie wyremontowano 276 domów oraz mieszkań. Od dziesięciu lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor oferuje swoją pomoc potrzebującym i ciężko doświadczonym przez los ludziom. W dwudziestej edycji odwiedzi nowe miejsca, a widzowie poznają nowych bohaterów. Jak zapewnia nadawca, program daje nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia. Seria liczyć będzie dwanaście odcinków. Prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. Produkcja: Constantin Entertainment Polska na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Przyjaciółki” 21
reżyseria: Sylwia Rosak, Mirosław Gronowski i Jacek Sołtysiak, scenariusz: Aneta Głowska i Magdalena Strzałkowska, pomysł: Beata Pasek, obsada: Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska-Brauer, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Laura Breszka, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Bartłomiej Kasprzykowski, Adam Adamonis, Krzysztof Wieszczek i Piotr Janowski
emisja: w czwartki (od 2 marca br.) o 21:00

Ciąg dalszy emocjonujących historii o przyjaźni kobiet, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Wiosną br. Inga, Patrycja, Anna, Zuzanna i Marta przeżyją wiele zawirowań i to takich, które trudno nam sobie wyobrazić. Do obsady serialu dołączają: Laura Breszka, Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska. Nowe postacie to nowe wyzwania w życiu bohaterów serialu. Seria liczyć będzie dwanaście odcinków. Produkcja: Akson Studio na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Twoja twarz brzmi znajomo” 18
emisja: w piątki (od 3 marca br.) o 20:00

To widowisku, w którym gwiazdy wcielają się w piosenkarzy i wykonują ich przeboje. Program przeszedł rewolucję. Zmienił się jeden z prowadzących (dotychczas program prowadzili Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor), jury zmniejszyło się o jednego oceniającego, a w ekipie uczestników pojawił się wyłoniony w castingu amator. Osiemnasta edycja, ale zupełnie nowa odsłona. Seria liczyć będzie dziesięć odcinków. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Maciej Rock, w jury zasiądą Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski, a uczestnikami będą Natalia Janoszek, Daria Marcinkowska „Daria Marx”, Katarzyna Kołeczek, Julia Kamińska, Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski, Oskar Cyms i Daniel Jaroszek. Produkcja: Endemol Shine na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Ewa gotuje” 36
emisja: w soboty (od 4 marca br.) o 10:10

Program kulinarny, w którym Ewa Wachowicz dzieli się z widzami tajnikami swojej kuchni. W 2023 roku na topie będzie kuchnia nostalgiczna, polegająca na powrocie do smaków i potraw przyrządzanych przez nasze mamy i babcie. Dla Ewy Wachowicz to żadna nowość, bowiem od lat sięga do sprawdzonych receptur z domu rodzinnego, a jej przepisy zawsze się sprawdzają. Seria liczyć będzie trzynaście odcinków (więcej tutaj).

„Sługa narodu”
reżyseria i Okił Khamidov, Maciej Bieliński, obsada: Marcin Hycnar, Krzysztof Dracz, Danuta Stenka, Dorota Kolak, Sławomir Orzechowski, Magdalena Popławska, Hanna Konarowska, Wojciech Wysocki, Mirosław Zbrojewicz i Krzysztof Stelmaszyk
emisja: w soboty (od 4 marca br.) o 20:00

Ukraiński pierwowzór serialu wyniósł do władzy Wołodymyra Zełenskiego (obecnego prezydenta Ukrainy), który grał w nim główną rolę. Bohaterem polskiej wersji jest nauczyciel historii Ignacy Konieczny (Marcin Hycnar), który w wyniku zbiegu okoliczności i intrygi polityków zostaje prezydentem. Kiedy pewnego dnia w rozmowie z kolegą wygłasza płomienną i bardzo niecenzuralną tyradę na temat sytuacji w kraju nagrywa go jeden z uczniów i wrzuca filmik do internetu. Filmik staje się hitem a Konieczny - bohaterem. Wygrywa wybory i zaczyna sprawować urząd, co owocuje wieloma nieprzewidzianymi, a zarazem komicznymi sytuacjami. Serial liczy dwadzieścia cztery odcinki. Produkcja: Polot Media na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj i tutaj).

„Rodzina na Maxa”
reżyseria: Maria Sadowska, obsada: Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Mila Jankowska, Ewa Kasprzyk, Sonia Bohosiewicz, Filip Orliński, Grzegorz Małecki, Zofia Świątkiewicz i Maksymilian Zieliński
emisja: w soboty (od 4 marca br.) o 21:00

Jak zapowiada nadawca, to komediowy serial z podtekstem. Pod zabawnym tonem produkcji kryją się ważne wątki: jak stworzyć związek z dużą różnicą wieku? Co trapi dzisiejszych nastolatków i czym jest współczesna rodzina? Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i szybko się w niej zakochuje. Ale ideał nie jest aż tak „idealny” - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem z eksteściową. Ani dzieci, ani eksteściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. On jednak nie podda się tak łatwo. Seria pierwsza liczy trzynaście odcinków. Licencja: „Step Dave”, Nowa Zelandia, 2014-2015, produkcja: TFP - TV & Film Production na zlecenie Telewizji Polsat.

„Kabaret na żywo” 14
emisja: w niedziele (od 5 marca br.) o 20:00

Seria zatytułowana będzie „Kabaret na żywo. Nowy skŁAD”. Widzowie zobaczą wyłącznie premierowe skecze. Dziennikarze „Faktów Autentycznych” podsumują wydarzenia społeczne i polityczne. Widzów czeka też kontynuacja komediowego paradokumentu „Chyba ty”. Na scenie pojawią się Agnieszka Litwin-Sobańska „Marylka”, Wojciech Tremiszewski, Przemysław Żejmo „Sasza”, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Zdolni i Skromni, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. Autorzy programu to Ewa Błachnio, Piotr Gumulec „Guma”, Tomasz Nowaczyk i Łukasz Żak. Program poprowadzą Ewa Błachnio i Piotr Gumulec „Guma” (więcej tutaj).
 
Ewa Wachowicz podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Ewa Wachowicz podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...