reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Grupa Radiowa Agory i Eurozet pod jednym szyldem

dodano: 2023-03-01 11:22 | aktualizacja: 2023-03-01 11:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora Eurozet Agora, jako nowy większościowy wspólnik Eurozetu, podjęła strategiczną decyzję o wspólnej identyfikacji obu grup radiowych (Grupa Radiowa Agory/GRA i Eurozet). Od tej chwili będą one występować na rynku jako Grupa Eurozet. Jak zapowiada nadawca, zmiana sygnalizuje podjęcie walki o pozycję lidera na polskim rynku radiowym. Dodatkowo działania rozpoczął specjalny sztab operacyjny, składający się z przedstawicieli obu grup, którego zadaniem jest harmonizacja pracy obu zespołów. Priorytetem jest wspólna oferta handlowa nowej Grupy Eurozet. Grupę tworzą Radio Tok FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, Radio Zet, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus.

Agora Eurozet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dwie grupy radiowe znajdujące się w portfolio Agory - Grupa Radiowa Agory/GRA (Radio Tok FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio) i Eurozet  (Radio Zet, Antyradio, Chillizet, Meloradio i Radio Plus) - rozpoczynają proces intensywnej współpracy. Kolejnym krokiem w tym kierunku, po starcie prac nad ofertą handlową, jest decyzja o występowaniu na rynku pod wspólnym szyldem Grupa Eurozet.

­- W naturalny sposób chcemy wykorzystać ogromny potencjał tkwiący w obu organizacjach. Wspomoże nas w tym identyfikacja mocno związana z cenioną, drugą największą w Polsce rozgłośnią, czyli Radiem Zet. Dla klientów oznacza to początek relacji z podmiotem, który stawia sobie jasny cel - walkę o pierwsze miejsce na polskim rynku radiowym

- komentuje Maciej Strzelecki, prezes Eurozetu i Grupy Radiowej Agory.


Jednocześnie w ramach nowej Grupy Eurozet został powołany specjalny sztab operacyjny, w którym reprezentowane są obie firmy. Jego zadaniem jest „stworzenie wspólnej oferty handlowej i zapewnienie płynnej współpracy” (więcej tutaj).

- Radio to nasza wspólna pasja - rozwijamy je z myślą o odbiorcach. Słuchacze wszystkich dziewięciu rozgłośni z połączonego portfolio Grupy Eurozet są dla nas najważniejsi. Będziemy kontynuować naszą misję dostarczania im rozrywki oraz informacji na najwyższym poziomie. Jednocześnie rozpoczynamy wspólną pracę, której efektem ma być wzrost satysfakcji naszych obecnych i przyszłych odbiorców. Zaczynamy już dziś

- dodaje Adam Fijałkowski, wiceprezes Eurozetu i Grupy Radiowej Agory.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...