dodano: 2023-03-01 10:20 | aktualizacja:
2023-03-02 17:39
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
12:30 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta kobiet
17:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Kwalifikacje do konkursu na skoczni dużej
18:45
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Industria Kielce - FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Lasia, Grzegorz Tkaczyk
20:45
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
FC Porto - Orlen Wisła Płock
Komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych
Eurosport 2
20:00 Golf: PGA Tour, Orlando:
1. runda
22:00 Golf: PGA Tour, Orlando:
1. runda
Golf Channel
09:00 Golf: LPGA Tour, Singapur:
1. runda
Polsat Sport Premium 1
20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Panathinaikos Ateny - Anadolu Efes Stambuł
Polsat Sport Premium 2
21:00 Piłka nożna: Puchar Holandii:
De Graafschap - AFC Ajax
Polsat Sport
12:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Alexander Zverev - Lorenzo Sonego
14:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Botic van de Zandschulp - Andriej Rublow
16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Hubert Hurkacz - Novak Djokovic
19:45
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Developres Bella Dolina Rzeszów - Volero Le Cannet
22:30 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału
01:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału
03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału
Polsat Sport Extra
07:30 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Drużyny mieszane
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk
19:30 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/4 finału
Danił Miedwiediew - Borna Coric
20:30
Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
Komentarz: Marcin Lepa, Sławomir Chmura
Polsat Sport Fight
17:00 Sporty walki: WAITW Fight Night:
Ceremonia ważenia
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Suzuki Arka Gdynia - TAURON GTK Gliwice
Polsat Sport News
16:30
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Fenerbahce Opet Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police
18:30
Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 1
Komentarz: Marcin Lepa, Sławomir Chmura
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga:
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Chemeko-System Gwardia Wrocław
Sportklub
12:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Beikong - Jiangsu
TVP Sport
16:15 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska
17:30
Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy:
Dzień 1
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
21:00
Piłka nożna: Copa del Rey:
Real Madryt - FC Barcelona
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
Viaplay
19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Skellefteå - Luleå
19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Rhein-Neckar Löwen - Wetzlar
20:30 Dart: Premier League Darts:
Dzień 5
Kuba Łokietek & Arkadiusz Salomon
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Buffalo Sabres
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Seattle Kraken
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Nashville Predators
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Ottawa Senators
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Pittsburgh Penguins
02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Dallas Stars
03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Toronto Maple Leafs
04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Minnesota Wild
04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Montreal Canadiens
04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - St. Louis Blues
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.