reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Życie na kredycie” 2 na kanale TTV

dodano: 2023-03-02 08:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TTV „Życie na kredycie” W czwartek, 2 marca br. o godz. 22:00 na kanale TTV wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 2. polskiego programu „Życie na kredycie”, którego producentem jest Mass Koncept. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji ITVN Extra (TVN International Extra). Jak zapowiada nadawca, nadchodzi finansowy rachunek sumienia. „Życie na kredycie” to reporterskie reality o życiu zwykłych Polaków, w których uderzyła drożyzna. Program będzie również dostępny dla użytkowników serwisu VOD Player.

TTV „Życie na kredycie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Drożyzna i galopujące ceny spędzają sen z powiek wielu Polakom. W trudnej sytuacji znaleźli się również bohaterowie serii „Życia ma kredycie”, którzy w pierwszym sezonie programu na oczach widzów postanowili zrobić finansowy rachunek sumienia. Wcześniej nie kontrolowali na co wydają pieniądze i nie potrafili o nich rozmawiać. Jak potoczyły się ich losy? W nowej serii widzowie poznają także dwie nowe rodziny borykające się z topniejącymi oszczędnościami. Premierowa emisja w stacji TTV odbywać się będzie w czwartki, od 2 marca br., o godzinie 22:00 - na widzów czekać będą po dwa odcinki.

Dorota i Kamil z Kaniowa odliczają dni do powitania na świecie kolejnego dziecka, Robert z Nowej Soli próbuje walczyć z zamiłowaniem swojej żony, Wiesławy, do luksusowych zakupów, a Paweł, motorniczy z Sosnowca, po urlopie tacierzyńskim wraca do pracy. Z kolei Kamila i Łukasz z Palczyna postawią pierwsze kroki na drodze do realizacji marzenia o własnym domu. Czy tak duża inwestycja w tak niepewnych warunkach ma szansę się udać?

W drugiej serii programu widzowie poznają także dwie nowe rodziny. Iza i Mateusz mieszkają z rodzicami i trójką dzieci w Krakowie. W tych trudnych czasach zdecydowali się na wejście do pełnej wyzwań branży gastronomii. Czy uda im się utrzymać na rynku i odnieść sukces? Weronika i Łukasz to pochodzący z Kwidzyna przedstawiciele pokolenia millenialsów. Narzeczeni twierdzą, że rynek pracy jest wobec młodych zbyt surowy i wciąż szukają na nim swojego miejsca. Marzą o życiu w wielkich metropoliach, a jeszcze bardziej o bajkowym ślubie. Ale jak na niego odłożyć (więcej tutaj)?

„Życie na kredycie” - sezon 2., emisja w czwartki (od 2 marca 2023 roku) o godz. 22:00 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...