reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kolejne podwyżki w Canal+, tym razem przez Viaplay

dodano: 2023-03-02 08:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

CANAL+ Viaplay Zmiany przeprowadzone z początkiem marca br. w usłudze streamignowej Viaplay mają też wpływ na ofertę łączoną Viaplay z CANAL+. Ale co ważne - dotyczy to tylko nowych abonentów CANAL+ z Viaplay. Klienci, którzy kupili dostęp do Viaplay za pośrednictwem CANAL+ przed 1 marca, zachowują dostęp do pełnego pakietu Viaplay Total do końca trwania podpisanej umowy.

CANAL+ Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że od 1 marca br. subskrybenci Viaplay w Polsce mogą wybierać spośród 3 pakietów: Total, Medium oraz Films & Series, w cenach odpowiednio 55 zł, 40 zł i 15 zł miesięcznie. Dotychczas był to jeden pakiet Total w cenie 34 zł miesięcznie.

Co zmienia się dla nowych klientów CANAL+ z Viaplay?

Klienci, którzy teraz zdecydują się na zakup oferty Viaplay wraz z ofertą CANAL+, będą mogli wybierać spośród następujących ofert:
  • Pakiet Viaplay Medium z ofertą serialowo-filmową, transmisjami wszystkich meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA oraz wybranych walk bokserskich KSW.
  • Pakiet Viaplay Total - oprócz treści dostępnych w pakiecie Medium dodatkowo transmisje Formuły 1 oraz wszystkie gale KSW.

Co istotne pakiet Viaplay Medium w CANAL+ różni się od tego kupowanego bezpośrednio w Viaplay dostępem do wszystkich meczów Premium League dla abonentów CANAL+. Pakiet Medium zamawiany bezpośrednio w Viaplay nie zawiera bowiem transmisji Premier League.

Ceny pakietów sportowych CANAL+ z Viaplay Medium od 1 marca br.:
  • Entry+ Sport - 75 zł miesięcznie (dotychczas 70 zł);
  • Relax+ Sport - 95 zł miesięcznie (dotychczas 90 zł)
  • Extra+ Sport - 125 zł miesięcznie (dotychczas 120 zł)

Oznacza to podwyżki o 5 zł, przy jednoczesnym obniżeniu pakietu Viaplay z Total na Medium (brak dostępu do części gal KSW oraz do Formuły 1). Dopełnienie do pełnego pakietu Viaplay Total klienci mogą uzyskać za dodatkowe 10 zł. Czyli sumarycznie podwyżka wynosi 15 zł, a przypomnijmy, że ceny wzrosły już w połowie stycznia br. Przykładowo, jeszcze na początku roku można było kupić Entry+ Sport w cenie 60 zł, a teraz jest to 85 zł.

Oferta dla dotychczasowych klientów CANAL+ z Viaplay

Wszyscy klienci, którzy kupili dostęp do Viaplay za pośrednictwem CANAL+ przed 1 marca br., zachowują dostęp do pełnego pakietu Viaplay Total (zawierającego od 1 marca również wyścigi Formuły 1) do końca trwania podpisanej umowy.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...