reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 3.03.2023

dodano: 2023-03-01 23:02 | aktualizacja: 2023-03-02 22:02
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A: SSC Napoli - SS Lazio. Transmisja live z Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w TVN i Eurosporcie. Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Komentarz: Bartosz Gleń, Adam Szała
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
FC Andorra - UD Las Palmas
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło

 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Komentarz: Bartosz Gleń, Adam Szała

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics - Brooklyn Nets
 
CANAL+ Sport 2

18:00 Tenis: WTA World Tour, Austin:
1/4 finału

20:00 Tenis: WTA World Tour, Austin:
1/4 finału

22:00 Tenis: WTA World Tour, Austin:
1/4 finału

01:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Austin:
1/4 finału
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
PGE FKS Stal Mielec - Piast Gliwice
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Lechia Gdańsk

Komentarz: Bartosz Gleń, Adam Szała
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
FC Andorra - UD Las Palmas
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A:  [także w natywnym 4K]
SSC Napoli - SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad - Cadiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

 
Eleven Sports 3

22:15 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - FC Famalicao
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad - Cadiz CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

07:00 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Halfpipe

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Supergigant kobiet

12:30 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta mężczyzn

17:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni dużej
 
Eurosport 2

11:30 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Snowcross

19:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Aspen:
Zjazd mężczyzn

21:30 Golf: PGA Tour, Orlando:
2. runda

05:00 (pt/so) Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Mandalika:
Wyścig 1
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fight 7:
Gala

 
Golf Channel

09:00 Golf: LPGA Tour, Singapur:
2. runda

 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - AZ Alkmaar



 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Niedźwiedzka



 
Polsat Sport Premium 3

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
LDLC ASVEL Villeurbanne - Real Madryt




 
Polsat Sport

05:00 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału

07:00 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Halfpipe

14:00 Tenis: Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału
Alexander Zverev - Andriej Rublow

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indypol AZS Olsztyn - Barkom Każany Lwów

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
UNI Opole - #VolleyWrocław

04:00 (cz/pt) Sztuki walki: Cage Warriors 149:
Gala
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin - Anwil Włocławek

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź


03:00 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału

04:30 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

09:00 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Abu Zabi:
Wyścig kobiet

10:45 Triatlon: World Triathlon Championship Series, Abu Zabi:
Wyścig mężczyzn

19:00 Sporty walki: WAITW Fight Night: 
Łukasz Sajewski - Alan Silverio
 
Polsat Sport News

16:00 Tenis: Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału
Novak Djokovic - Daniił Miedwiediew

19:15 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Niedźwiedzka

21:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2
Komentarz: Marcin Lepa, Katarzyna Niedźwiedzka
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: WAITW Fight Night: 
Łukasz Sajewski - Alan Silverio



 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Gaziantep Basketbol - Konyaspor Basketbol

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - Bahçeśehir Koleji

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Aliaga Petkim Spor - Darüśśafaka Tekfen

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Beśiktaś - Galatasaray NEF

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
ALBA Berlin - Bayern Monachium
 
TVN

17:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Konkurs na skoczni dużej


 
TVP Sport

07:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy:
Dzień 2 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marek Plawgo

17:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy:
Dzień 2 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy
Komentarz: Jarosław Marendziak, Piotr Masłowski


 
Viaplay

09:00 Formuła 3: Grand Prix Bahrajnu:
Sesja treningowa
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

10:00 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu:
Sesja treningowa
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

10:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

12:45 Dart: UK Open:
1.-3. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

14:00 Formuła 3: Grand Prix Bahrajnu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

15:30 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

17:30 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - FC St. Pauli
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - 1. FC Kaiserslautern

19:45 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Frankfurt - Freiburg
Komentarz: Piotr Chłystek

20:00 Dart: UK Open:
4. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Wydad AC - AS Vita Club

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - RB Lipsk

Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Munster - Scarlets

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Bristol Bears - Northampton Saints

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Hull - West Bromwich Albion
Komentarz: Tomasz Górski

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Seattle Kraken

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Winnipeg Jets

03:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Carolina Hurricanes

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Montreal Canadiens

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - New Jersey Devils


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...