reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gospodarze - czym chata bogata” w telewizji WP

dodano: 2023-03-04 06:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding

WP „Gospodarze - czym chata bogata” W sobotę, 4 marca br. o godz. 20:50 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Gospodarze - czym chata bogata”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. W całej Polsce są gospodarze, którzy przyjmują pod swój dach gości. Dają im swoje serce, ciepło i gościnność. Sprawiają, że ludzie, którzy ich odwiedzają mogą poczuć się wyjątkowo. Odpocząć, zapomnieć o codzienności i pięknie spędzić czas. Gospodarzami kieruje staropolska zasada - czym chata bogata.

WP „Gospodarze - czym chata bogata”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Gospodarze - czym chata bogata” to serial dokumentalny, w którym przedstawione są losy pięciu rodzin z różnych, wyjątkowych zakątków Polski - Beskidów, Roztocza, Kociewia, Borów Tucholskich czy Mazur. Gospodarze to lokalni patrioci, którzy zdecydowali się na poprowadzenie agroturystyk. Widzowie obserwują ich codzienne życie, podglądają pasje i patrzą, jak radzą sobie w biznesie. A biznes do łatwych nie należy, bo łączy codzienne życie z pracą. Nierozerwalnie spaja rodzinę w trudach każdego dnia. Angażuje ją i wystawia na próby.

Prowadzenie agroturystyki to oddanie i życie w pełnym poświęceniu dla swoich gości. Ale to też piękne relacje z letnikami, niezwykłe, ulotne momenty. Możliwość pokazania Polski w jej najpiękniejszych odsłonach. To regionalne tradycje, kuchnia, język. Wyjątkowe domy, do których z ogromną gościnnością zapraszają gospodarze. Jak zapowiada nadawca, bo „Gospodarze - czym chata bogata” to prawdziwi bohaterowie, ich codzienne historie, relacje z nowo poznanymi ludźmi oraz świadome życie w zgodzie z naturą.

Za produkcję programu odpowiada Constantin Entertainment Polska (więcej tutaj).

„Gospodarze - czym chata bogata” - sezon 1., emisja w soboty (od 4 marca 2023 roku) o godz. 20:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...