reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Szansa na sukces. Opole 2023” 2 na kanałach TVP

dodano: 2023-03-04 12:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W niedzielę, 5 marca br. o godz. 15:15 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach na kanałach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Wystąpią Dorota Rabczewska „Doda”, Marcin Piotrowski „Liber”, Jacek Mejer „Mezo”, Zakopower, Chłopcy z Placu Broni i TSA. Widowisko poprowadzi Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info). Zwycięzca serii wystąpi podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”. Wcześniejsze odcinki programu „Szansa na sukces” emitują obecnie stacje TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 5 marca br. o godzinie 15:15 TVP2 zaprasza na kolejną edycję programu „Szansa na sukces. Opole 2023”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie udział w konkursie „Debiuty” podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu. Program poprowadzi Marek Sierocki („Teleexpress” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info). Gościem pierwszego odcinka będzie Dorota Rabczewska „Doda”.

W programie „Szansa na sukces. Opole 2023” wokaliści zmierzą się z repertuarem gwiazd muzyki i zawalczą o możliwość wystąpienia na opolskiej scenie podczas tegorocznego „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu. Bohaterami wiosennej edycji programu będą m.in. Marcin Piotrowski „Liber”, Jacek Mejer „Mezo”, Zakopower, Chłopcy z Placu Broni i TSA. W pierwszym odcinku uczestnicy zaśpiewają piosenki z repertuaru Doroty Rabczewskiej „Dody” - artystki, piosenkarki i producentki swoich płyt.

Laureaci poszczególnych odcinków wezmą udział w finale, podczas którego widzowie w głosowaniu SMS-owym i jury wybiorą zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w „Debiutach” podczas 60. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu.

Dodajmy, że zwycięzcą pierwszej serii programu został Kamil Jachyra (więcej tutaj).
 
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP
Dorota Rabczewska „Doda” w programie „Szansa na sukces. Opole 2023”, foto: TVP


„Szansa na sukces. Opole 2023” - sezon 2., emisja w niedziele (od 5 marca 2023 roku) o godz. 15:15 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP HD TVP Rozrywka, a wcześniejsze sezony widzowie stacji TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...