reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 5.03.2023

dodano: 2023-03-04 11:43 | aktualizacja: 2023-03-04 21:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: Satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Real Betis - Real Madryt. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Real Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Family

21:00 Tenis: WTA World Tour, Austin:
Finał

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa

Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano - Athletic Club
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - Real Madryt

Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - AS Monaco
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski 

16:30 Padel: Premier Padel, Doha:
Finał

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Dallas Mavericks - Phoenix Suns
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Jakub Kręcidło 

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk 
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Śląsk Wrocław
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport 5

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - Surne Bilbao Basket

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Clermont Foot 63
Komentarz: Remigiusz Kula, Igor Lewczuk 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - FC Lorient
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Marsylia
Komentarz: Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

21:00 Tenis: WTA World Tour, Austin:
Finał

 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio - Hellas Verona
Komentarz: Eryk Spruch, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Valencia CF [także w natywnym 4K na Eleven Sports 1 4K]
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - Juventus FC

Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria - US Salernitana 1919
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - US Lecce
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - RCD Espanyol
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - FC Lorient
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świrkula 
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
ESTAC Troyes - AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Clermont Foot 63
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski 
 
Eurosport 1

07:00 Narciarstwo dowolne: Mistrzostwa Świata:
Big air

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell:
Supergigant kobiet

12:00 Biegi narciarskie: Mistrzostwa Świata:
Bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn

17:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Aspen:
Supergigant mężczyzn
 
Eurosport 2

06:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Mandalika:
Wyścig 2

13:45 Kolarstwo szosowe: Grote Prijs Jean-Pierre Monseré:
Wyścig

15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 1
 
18:30 Golf: PGA Tour, Orlando: 
Finał
 
Golf Channel

05:30 Golf: LPGA Tour, Singapur:
Finał

 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Las Vegas:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - NEC Nijmegen



 
Polsat Sport Premium 2

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Dynamo Czeskie Budziejowice - SK Slavia Praga



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - Roleski Grupa Azoty Tarnów
 
Polsat Sport Extra

12:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 4

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa

20:00 Koszykówka mężczyzn: Serie A1: 
Virtus Segafredo Bolonia - Bertram Yachts Derthona Tortona
 
Polsat Sport Fight

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Mirren FC - Celtic FC

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Pallavolo Padova - Itas Trentino
 
Polsat Sport News

14:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Engandyna:
Skoki akrobatyczne
 
17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Świata:
Dzień 4

 
Sportklub

06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
New Zealand Breakers - Sydney Kings

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaś - Pinar Karśiyaka

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - Surne Bilbao Basket

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - NK Maribor

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Monbus Obradoiro - Real Madryt

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
ASVEL Lyon-Villeurbanne - SIG Strasbourg
 
TVP Sport

08:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy:
Dzień 4 - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marek Plawgo

09:30 Biegi narciarskie: Ski Classics - Bieg Wazów:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

12:25 Piłka nożna: eWinner 2. Liga:
Górnik Polkowice - KKS Kalisz
Komentarz: Dominik Pasternak, Maciej Szcześniewski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

17:15 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Europy:
Dzień 4 - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:15 Rugby: Mistrzostwa Europy: 
Polska - Niemcy
Komentarz: Robert Grzędowski, Paweł Lipkowski
 
Viaplay

09:45 Formuła 3: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 2
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

11:15 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 2
Komentarz: Jan Olejniczak, Robert Smoczyński

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - DSC Arminia Bielefeld

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - Leicester City
Komentarz: Dawid Szymczak

13:45 Dart: UK Open:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

14:00 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - AS Roma

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Magdeburg - Fuechse Berlin
Komentarz: Tomasz Górski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Everton FC 
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

16:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu:
Wyścig 

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Flensburg-Handewitt - HSV Hamburg

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Manchester United 

Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

18:00 Wyścigi samochodowe: Indycar Series, St. Petersburg:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

19:15 Sporty walki: ECE 9:
Gala

20:00 Dart: UK Open:
1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning
Komentarz: Piotr Chłystek, Krzysztof Girgiel

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - New Jersey Devils

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Seattle Kraken


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...