reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mój agent” na kanałach TVN i ITVN

dodano: 2023-03-05 08:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Mój agent” W niedzielę, 5 marca br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego serialu „Mój agent”, produkcji Player Original. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International). Występują Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Paulina Walendziak, Aleksandra Pisula, Ewa Szykulska, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Krzysztof Jasiński, Jerzy Stuhr, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak i Daniel Olbrychski. Dotychczas produkcja ta była dostępna dla użytkowników serwisu VOD Player, gdzie widzowie mogą również oglądać 2. serię.

TVN „Mój agent”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wyglądają kulisy pracy z gwiazdami filmu, teatru i telewizji? Co dzieje się na planach filmowych, sesjach zdjęciowych, uroczystych bankietach? Wstęp do tego świata mają nieliczni. Dla pracowników agencji aktorskich nie ma on tajemnic. O tym jak wygląda codzienna praca z gwiazdami będzie można przekonać się oglądając serial „Mój agent”. W obsadzie między innymi Danuta Stenka, Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn, Krystyna Janda. Gwiazdą pierwszego odcinka będzie Magdalena Cielecka. Premierowa emisja odbędzie się w niedzielę, 5 marca br. o godzinie 21:35 na antenie TVN.

Jak przekazać sławnej aktorce, że nie zostanie zaangażowana do wymarzonej hollywoodzkiej produkcji? Czy istnieje sposób, by pogodzić zwaśnione od dawna dwie gwiazdy filmu i teatru? W jaki sposób zmusić parę aktorów, którzy nie lubią się prywatnie do zagrania zakochanych? Najlepsi agenci mają swoje sposoby, by okiełznać najbardziej wymagające i kapryśne gwiazdy.

Pierwszy sezon serialu składa się z sześciu odcinków. W roli wiodącej w każdym pojawią się gościnnie inne polskie gwiazdy. W pierwszym będzie to Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka oraz Grażyna Szapołowska, w trzecim Jerzy Stuhr oraz Maciej Stuhr, w czwartym Marta Żmuda Trzebiatowska, w piątym Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak, a w szóstym Daniel Olbrychski. W drugim sezonie produkcji występują Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Adam Turczyk, Krystyna Janda, Marian Opania, Agata Kulesza. W role agentów oraz ich asystentów wcielą się Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro i Sylwia Achu.

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (w tej roli Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia. Sytuacja dodatkowo komplikuje się, gdy umiera Gustaw, właściciel agencji (Krzysztof Jasiński). W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Co wydarzy się w pierwszym odcinku pierwszego sezonu serialu „Mój agent”? Plan zdjęciowy gotowy, fotograf czeka. Ale gdzie podziewa się Magdalena Cielecka? Gwiazda spóźnia się na sesję zdjęciową, jej agent Gabriel próbuje się z nią skontaktować. Gdy aktorka dociera na miejsce udziela wywiadu, w którym zdradza, że już niebawem wystąpi w filmie Quentina Tarantino. Jednocześnie Gabriel otrzymuje niepokojącą informację od amerykańskich producentów (więcej tutaj).

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne w VOD w Polsce tylko w Playerze.
 
Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Boczarska i Tomasz Karolak w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Boczarska w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Magdalena Boczarska w serialu „Mój agent”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Mój agent” - sezon 1., emisja w niedziele (od 5 marca 2023 roku) o godz. 21:35 w TVN. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...