reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Donieck. Na linii frontu” na kanale Antena HD

dodano: 2023-03-05 11:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks/satkurier.pl

Antena HD „Donieck. Na linii frontu” W niedzielę, 5 marca br. o godz. 20:00 na kanale Antena HD wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. ukraińskiego serialu „Donieck. Na linii frontu” („Кіборги. Герої не вмирають”/„Kiborgy. Heroyi ne vmyrayut”), znanego także jako „Cyborgi”. Produkcja, której reżyserem jest Achtem Szewketowycz Seitabłajew, opowiada o prawdziwych wydarzeniach z 2014 roku, kiedy to ukraińscy żołnierze Cyborgi bronili przed Rosjanami lotnisko w Doniecku. Występują Oleg Dracz, Oleksandr Piskunow, Roman Semysal, Pawlo Szpegun, Jewhen Nyszczuk i Wsiewołod Szekita. Seria składa się z 4 odcinków. Jak zapowiada nadawca, będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

Antena HD „Donieck. Na linii frontu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Antena HD pokaże premierowo czteroodcinkową serię z 2017 roku, opartą na prawdziwych wydarzeniach - „Donieck. Na linii frontu”, w reżyserii Achtema Szewketowycza Seitabłajewa. Występują Wiaczesław Dowżenko, Andrij Isajenko, Wiktor Żdanow, Makar Tychomyrow, Roman Jasinowskyj, Oleg Dracz, Oleksandr Piskunow, Roman Semysal, Pawlo Szpegun, Jewhen Nyszczuk i Wsiewołod Szekita.

Ten dramat wojenny jest oparty na prawdziwych wydarzeniach z 2014 roku, kiedy to grupa żołnierzy Cyborgi broniła Doniecki Port Lotniczy. Jak zapowiada nadawca, jest to serial w którym można przeżyć prawdziwe emocje towarzyszące żołnierzom w walce - wolę przetrwania, smutek, zwątpienie, ale również determinację i nadzieję na zwycięstwo. To historia dwutygodniowej misji ukraińskiego batalionu na lotnisku w Doniecku w 2014 roku, gdy był on atakowany przez rosyjskie wojska i prorosyjskich bojowników. Wraz z walką żołnierze starają się zrozumieć liczne pytania dotyczące natury wojny, wroga i własnej tożsamości jako Ukraińców.

Jak zapowiada nadawca, będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

„Donieck. Na linii frontu” - sezon 1., emisja w niedziele (od 5 marca 2023 roku) o godz. 20:00 na kanale Antena HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...