reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polskie kanały w Antik Sat

dodano: 2023-03-06 17:16
autor: RO | źródło: Serdal Erol

TVP World Operator słowackiej platformy Antik Sat dodał do oferty polskie kanały. Użytkownicy hybrydowych dekoderów (np. Antik Nano 3S) mogą dodatkowo odbierać TVP Polonia HD, TVP Info HD i TVP World HD. Wymienione kanały Telewizji Polskiej znalazły się w najtańszej opcji Začiatok.

touchit.sk
Antik TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polskie kanały TVP są uwzględnione w wykazie na stronie internetowej antiksat.sk. Cena pakietu nie uległa zmianie.

Začiatok (pakiet początkowy) obecnie obejmuje 149 kanałów (34 kanały przez satelitę) w cenie 3,90 euro miesięcznie. W tej cenie są zawarte kanały czeskie i słowackie, kanały sportowe, dokumentalne, filmowe, dziecięce, erotyczne i inne kanały zagraniczne (niemieckie, ukraińskie, międzynarodowe). Od niedawna są także TVP Polonia HD, TVP Info HD i TVP World HD. Są one jednak dostępne w IPTV.

Antik Sat jest obsługiwany przez operatora Antik Telecom z miejscowości Koszyce na Słowacji. Platforma ma kilka zalet, w tym dekoder hybrydowy Antik Nano 3S, pozwalający na odbiór satelitarny i internetowy kanałów telewizyjnych, stosunkowo tanie pakiety, bogata oferta programowa i dostęp do najlepszych kanałów ze Słowacji i wybranych stacji z Czech.

Najczęściej wybierane kanały przez abonentów są dystrybuowane na satelicie Eutelsat 16A (16°E). Do odbioru należy posiadać odbiornik satelitarny kompatybilny z HEVC i wyposażony w czytnik kart systemu Conax lub moduł CAM. Ponadto konieczna jest karta dostępu, którą dostarcza operator.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...