reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-04-01 - 2023-04-02

Sport w polskiej TV 8.03.2023

dodano: 2023-03-07 11:00 | aktualizacja: 2023-03-08 13:25
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Ligi Mistrzów UEFA: Bayern Monachium - Paris Saint-Germain. Transmisje live z ATP World Tour Indian Wells tylko w Polsacie. Zaległy mecz 19. kolejki PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock - Warta Poznań w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Family

18:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Warta Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport

18:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Warta Poznań

Komentarz: Marcin Rosłoń, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 3

18:45 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Warta Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Mateusz Rokuszewski
 
Eurosport 1

07:30 Snooker: Six-red World Championship:
Dzień 3

13:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 3

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 4
 
Eurosport 2

12:30 Snooker: Six-red World Championship:
Dzień 3

 
Polsat Sport Premium 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Bayern Monachium - Paris Saint-Germain
Komentarz: Bożydar Iwanow, Przemysław Łagożny


 
Polsat Sport Premium 2

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Tottenham Hotspur - AC Milan
Komentarz: Cezary Kowalski, Andrzej Niedzielan


 
Polsat Sport Premium 3

18:45 Koszykówka mężczyzn: EuroCup:
WKS Śląsk Wrocław - London Lions



 
Polsat Sport Premium 4

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
AS Monaco - Panathinaikos Ateny



 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV: 
Valsa Grup Modena - PGE Skra Bełchatów

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

01:00 (śr/cz) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

03:00 (śr/cz) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda

05:00 (śr/cz) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda
 
Polsat Sport Extra

20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1. runda



 
Polsat Sport Fight

19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Berlin Recycling Volleys - Sir Sicoma Monini Perugia



 
Polsat Sport News

18:30 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
Anwil Włocławek - Gaziantep Basketbol

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
#VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź
 
Super Polsat

18:45 Koszykówka mężczyzn: EuroCup:
WKS Śląsk Wrocław - London Lions



 
Sportklub

19:00 Szachy: World Chess Armageddon Series:
Dzień 3

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
EWE Baskets Oldenburg - Telekom Baskets Bonn
 
TVP 1

21:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Bayern Monachium - Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Żewłakow
 
TVP Sport

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska - Francja
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
 
Viaplay

12:00 Bilard: Premier League Pool:
Sesja popołudniowa

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Marumo Gallants FC - USM Alger

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
US Monastirienne - TP Mazembe

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Young Africans - AS Real de Bamako

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Akhdar SC - FC St. Eloi Lupopo

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Rivers United FC - DC Motema Pembe

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Asko De Kara - Pyramids FC

18:30 Bilard: Premier League Pool:
Sesja wieczorna

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Diables Noirs - ASEC Mimosas

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Future FC - ASFAR Club

20:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Dawid Szymczak

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Minnesota Wild

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Anaheim Ducks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...