reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Wiesz czy nie wiesz?” na kanałach TVP

dodano: 2023-03-11 14:53 | aktualizacja: 2023-03-11 17:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wiesz czy nie wiesz?” W niedzielę, 12 marca br. o godz. 21:20 na kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacji TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Wiesz czy nie wiesz?”. Jego gospodarzem będzie Tomasz Kammel („The Voice Kids” i „Pytanie na śniadanie”), w role kapitanów drużyn wcielą się Olga Szomańska i Andrzej Krzywy, a eksperymentatorem będzie Radosław Brzózka („Gra słów. Krzyżówka” i „Jak to działa?”). W premierowej odsłonie teleturnieju wystąpią Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wiesz czy nie wiesz?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 12 marca br. o godzinie 21:20 w Jedynce, a w kolejnych dniach w stacji TVP Rozrywka, odbędzie się premiera widowiska „Wiesz czy nie wiesz?”, którego gospodarzem będzie Tomasz Kammel („The Voice Kids” na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka, „Pytanie na śniadanie” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj). Wiosenna nowość Telewizji Polskiej to teleturniej, w którym dwie drużyny - składające się ze stałego kapitana i jego gościa - zmierzą się ze sobą w różnych konkurencjach. Uczestnicy odpowiedzą na niestandardowe pytania i wezmą udział w eksperymentach naukowych.

Jak zapowiada nadawca, teleturniej „Wiesz czy nie wiesz?” to program sprawdzający wiedzę, a zarazem niosący ze sobą duży ładunek emocji i dowcipu. Dwie drużyny, składające się ze stałych kapitanów - Olgi Szomańskiej i Andrzeja Krzywego, oraz ich gości, rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach, odpowiadając na bardzo niestandardowe pytania i uczestnicząc w eksperymentach oraz doświadczeniach. Zaskakujące fakty i praktyczne sztuczki, naukowe doświadczenia i wynalazki, zabawne informacje ze świata przyrody, ciekawostki i anegdoty z życia znanych ludzi - wszystko to widzowie znajdą w programie „Wiesz czy nie wiesz?”.

- „Wiesz czy nie wiesz?” jest teleturniejem zdecydowanie rozrywkowym, w którym chodzi o znalezienie odpowiedzi na zaskakujące pytania. Odpowiedź trzeba wybrać spośród trzech propozycji, a te bardzo często wydają się kosmiczne, irracjonalne i „od czapy”, pewne jest natomiast, że jedna z nich na sto procent jest prawdziwa. Kapitanowie ze swoimi gośćmi dyskutują nad najwłaściwszą odpowiedzią. To z tej dyskusji rodzi się zabawa i siła tego programu

- zdradził Tomasz Kammel.


Jak zapewnia nadawca, dzięki dużej dawce humoru, prostym zasadom gry i możliwości sprawdzenia swojej wiedzy, program będzie znakomitą formą wspólnego spędzenia czasu dla całej rodziny. Gospodarzem teleturnieju jest Tomasz Kammel, a eksperymentatorem Radosław Brzózka („Gra słów. Krzyżówka” na kanałach TVP1, TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj, „Jak to działa?” w stacjach TVP Nauka, TVP Kultura 2 i TVP ABC - więcej tutaj). W pierwszym odcinku gośćmi będą Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk.
 
Tomasz Kammel, Andrzej Krzywy i Olga Szomańska w programie „Wiesz czy nie wiesz?”, foto: TVP
Tomasz Kammel, Andrzej Krzywy i Olga Szomańska w programie „Wiesz czy nie wiesz?”, foto: TVP


„Wiesz czy nie wiesz?” - sezon 1., emisja w niedziele (od 12 marca 2023 roku) o godz. 21:20 w TVP1. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...