reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 12.03.2023

dodano: 2023-03-11 14:02 | aktualizacja: 2023-03-11 22:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester United - Southampton. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - BAXI Manresa
Komentarz: Szymon Przedpełski, Radosław Hyży

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Denver Nuggets - Brooklyn Nets
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Cracovia
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - FC Barcelona

Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - UD Almería
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Lipiński

19:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda

21:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda

23:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Cracovia
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Szała

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec

Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

17:15 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Patryk Mirosławski, Zbigniew Mucha

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona - AC Monza
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski

17:15 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz Mateusz Majak
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CS Marítimo - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - Boavista FC
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

17:15 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz Mateusz Majak
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Prolog

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 10 km

14:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Veysonnaz:
Skicross

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny

19:00 Triatlon: Super League Arena Games, Sursee:
Zawody 
 
Eurosport 2

09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs skoków mężczyzn

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 50 km stylem dowolnym kobiet

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 8

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 7

17:45 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
Finał
 
Golf Channel

10:30 Golf: DP Tour, Nairobi:
Finał

17:00 Golf: Asian Tour, Hua Hin:
Finał
 
Motowizja

13:15 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

14:25 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

16:30 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

18:00 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Wyścig
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord Rotterdam - FC Valendam



 
Polsat Sport

05:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - Stal Rzeszów


14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - PSG Stal Nysa

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda

02:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda

04:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
 
Polsat Sport Extra

06:00 Short track: Mistrzostwa świata:
Dzień 3

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Veysonnaz:
Skicross

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin

21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
 
Polsat Sport Fight

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Susa Perugia - Cucine Lube Civitanova



 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen - AFC Ajax

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - SC Cambuur

19:00  Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
 
Sportklub

06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
New Zealand Breakers - Sydney Kings

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - Unicaja Baloncesto

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB: 
Nanterre 92 - Lyon-Villeurbanne

19:00 Szachy: World Chess Armageddon Series:
Dzień 7
 
TVN

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny



 
TVP Sport

10:30 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska

16:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
 
Viaplay

12:30 Bilard: Premier League Pool: 
Sesja popołudniowa 

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Norwich City - Sunderland AFC
Komentarz: Marcin Pawłowski

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC - Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - F.C. Hansa Rostock

14:00 Rugby: Premiership Rugby:
Gloucester Rugby - Leicester Tigers

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Aston Villa
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - TSG Hoffenheim
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Irlandia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski 

17:30  Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela

18:30 Bilard: Premier League Pool:
Sesja wieczorna

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Boston Bruins

19:00 Triatlon: Super League Arena Games, Sursee:
Zawody 

19:00 Sporty walki: LFL 8:
Gala

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin

Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Arsenal FC - Reading FC
Komentarz: Dawid Szymczak

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - New York Rangers

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Carolina Hurricanes

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Vegas Golden Knights

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Ottawa Senators

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Nashville Predators

02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...