dodano: 2023-03-11 14:02 | aktualizacja:
2023-03-11 22:31
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
CANAL+ Family
18:30
Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
FC Barcelona - BAXI Manresa
Komentarz: Szymon Przedpełski, Radosław Hyży
20:30
Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets - Brooklyn Nets
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Cracovia
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Szała
15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
18:30
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club - FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
CANAL+ Sport 2
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
16:15
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - UD Almería
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Lipiński
19:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
21:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
23:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
3. runda
CANAL+ Sport 3
12:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Cracovia
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Szała
15:00
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Piast Gliwice - Lech Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
CANAL+ Sport 5
17:15
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Filip Surma, Wojciech Jagoda
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk
Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A:
US Lecce - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Cremonese - ACF Fiorentina
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00
Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski
20:45
Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC - UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 2
13:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - RC Lens
Komentarz: Patryk Mirosławski, Zbigniew Mucha
15:00
Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona - AC Monza
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski
17:15
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz Mateusz Majak
Eleven Sports 3
13:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
19:00
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CS Marítimo - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
21:30
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - Boavista FC
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek
Eleven Sports 4
13:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Real Sociedad
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
17:15
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Stade de Reims
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula
20:45
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Marcin Grzywacz Mateusz Majak
Eurosport 1
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
11:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Prolog
13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
13:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 10 km
14:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Veysonnaz:
Skicross
16:30
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
19:00 Triatlon: Super League Arena Games, Sursee:
Zawody
Eurosport 2
09:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs skoków mężczyzn
10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 50 km stylem dowolnym kobiet
13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 8
15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 7
17:45 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
Finał
Golf Channel
10:30 Golf: DP Tour, Nairobi:
Finał
17:00 Golf: Asian Tour, Hua Hin:
Finał
Motowizja
13:15 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody
14:25 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody
16:30 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody
17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody
18:00 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Avondale:
Wyścig
Polsat Sport Premium 1
20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord Rotterdam - FC Valendam
Polsat Sport
05:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda
12:30
Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
ŁKS Łódź - Stal Rzeszów
14:45
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
17:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Trefl Gdańsk - PSG Stal Nysa
20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz
23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
02:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
04:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
Polsat Sport Extra
06:00 Short track: Mistrzostwa świata:
Dzień 3
11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Veysonnaz:
Skicross
17:30
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
Polsat Sport Fight
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Sir Safety Susa Perugia - Cucine Lube Civitanova
Polsat Sport News
14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
sc Heerenveen - AFC Ajax
16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven - SC Cambuur
19:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
3. runda
Sportklub
06:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL:
New Zealand Breakers - Sydney Kings
12:30
Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
UCAM Murcia - Unicaja Baloncesto
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB:
Nanterre 92 - Lyon-Villeurbanne
19:00 Szachy: World Chess Armageddon Series:
Dzień 7
TVN
16:30
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny
TVP Sport
10:30 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska
16:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska
17:30
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Legia Warszawa - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
Viaplay
12:30 Bilard: Premier League Pool:
Sesja popołudniowa
13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - VfL Wolfsburg
13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Norwich City - Sunderland AFC
Komentarz: Marcin Pawłowski
13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Karlsruher SC - Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania
13:30
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - F.C. Hansa Rostock
14:00 Rugby: Premiership Rugby:
Gloucester Rugby - Leicester Tigers
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
15:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Arsenal FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak
15:00
Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
15:00
Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Aston Villa
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - TSG Hoffenheim
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz
16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Irlandia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski
17:30
Piłka nożna: Bundesliga:
SV Werder Brema - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski
17:30
Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela
18:30 Bilard: Premier League Pool:
Sesja wieczorna
18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Boston Bruins
19:00 Triatlon: Super League Arena Games, Sursee:
Zawody
19:00 Sporty walki: LFL 8:
Gala
19:30
Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban
19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Arsenal FC - Reading FC
Komentarz: Dawid Szymczak
21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - New York Rangers
00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Vegas Golden Knights
00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets
02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Ottawa Senators
02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Nashville Predators
02:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Minnesota Wild
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.