reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Altice Studio zostanie zamknięty

dodano: 2023-03-12 08:27
autor: RO | źródło: telesatellite.com

Altice Kanał filmowy Altice Studio, który został uruchomiony w 2017 roku, wkrótce zniknie z francuskiego rynku telewizyjnego. Przez pewien okres był dystrybuowany tylko w sieciach SFR, która jest również własnością grupy Altice i tylko w dodatkowej opcji za 5 euro. Stopniowo w kolejnych latach zasięg poszerzono o platformy Fransat, Canal+ i MyCanal.

https://www.planetecsat.com/altice-studio-confirmee-le-23-juin-sur-canal/80%99e%CC%81cran-2020-
Altice Studio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Altice Studio rozpowszechnił się również wśród głównych dostawców internetowych. Tendencja ta została nasilona dynamicznym rozwojem platform transmisji strumieniowej, które oferowały widzom większy wybór treści i większą elastyczność w zakresie oglądania.

Francuska grupa CANAL+ wycofała Altice Studio HD ze swojej oferty za pośrednictwem satelitów Astra na pozycji 19,2°E w lipcu 2022 roku. Wraz z nim usunięte zostały erotyczne kanały Penthouse HD i Penthouse Black HD, muzyczny Trace Latina HD i sportowy Foot+ 24/24 HD. Ich wyeliminowanie było spowodowane małą oglądalnością.

Zamknięcie Altice Studio nie jest zaskoczeniem dla obserwatorów branży. Zakończenie emisji odzwierciedla główne zmiany, jakie obecnie doświadcza branża telewizyjna. Platformy streamingowe zmieniły krajobraz medialny i stworzyły nowe możliwości dla producentów treści. Emisja zakończy się 22 marca 2023 roku.

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...