reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 16.03.2023

dodano: 2023-03-15 10:21
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Konferencji Europy UEFA: Djurgårdens IF - Lech Poznań. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer w TVN i Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

19:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
Karolina Muchova
- Jelena Rybakina
Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

21:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
Iga Świątek Sorana Cîrstea 
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Adam Molenda
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
Supergigant kobiet

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
Supergigant mężczyzn

12:30 Snowboard: Puchar Świata, Veysonnaz:
Cross

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

14:00 Kolarstwo szosowe: Grand Prix de Denain:
Wyścig

19:00 Golf: PGa Tour, Palm Harbor:
1. runda
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/4 finału

01:30 (cz/pt) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/4 finału
 
Polsat Sport Extra

12:30 Snowboard: Puchar Świata, Veysonnaz:
Cross

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
P2L Leonardo Avia Świdnik - AZS AGH Kraków
 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Fenerbahce Opet Stambuł - A.Carraro Imoco Conegliano

19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Żalgiris Kowno - Olympiakos Pireus

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
LDLC ASVEL Villeurbanne - Panathinaikos Ateny
 
Sportklub

15:00 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
Tabor Sezana - ND Gorica

17:30 Piłka nożna: Prva Liga Telemach: 
NS Mura - FC Koper
 
TVN

16:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs indywidualny



 
TVP Sport

15:15 Biatlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska

18:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Eurobud JKS Jarosław
Komentarz: Piotr Dębowski, Joanna Obrusiewicz
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Betis - Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Fenerbahçe SK - Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Filip Cieśliński

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
SC Freiburg - Juventus FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Feyenoord Rotterdam - Szachtar Donieck
Komentarz: Kamil Kania

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Djurgårdens IF - Lech Poznań
Komentarz: Przemysław Pełka, Łukasz Trałka

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Sivasspor Kulübü - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Juza

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
SK Slovan Bratysława - FC Basel 1893

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Hannover-Burgdorf - Magdeburg

20:00 Dart: Premier League Darts:
Dzień 7
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Arsenal FC - Sporting CP
Komentarz: Piotr Domagała, Maciej Łuczak

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Ferencvárosi TC - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Marcin Borzęcki, Wojciech Piela

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Real Sociedad - AS Roma
Komentarz: Dawid Król, Michał Borkowski

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Royale Union Saint-Gilloise - 1. FC Union Berlin 
Komentarz: Kamil Kania, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar - SS Lazio
Komentarz: Adam Delimat, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Villarreal CF - RSC Anderlecht
Komentarz: Michał Skiba, Mariusz Moński

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
West Ham United - AEK Larnaca
Komentarz: Tomasz Górski, Dawid Szymczak

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
OGC Nice - Sheriff Tyraspol

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Montreal Canadiens

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Pittsburgh Penguins

00:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Colorado Avalanche

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Chicago Blackhawks

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Boston Bruins

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Dallas Stars

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Vancouver Canucks

03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Calgary Flames

03:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets

03:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Seattle Kraken


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...