reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 17.03.2023

dodano: 2023-03-16 11:55
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Radomiak Radom - Legia Warszawa. Transmisje live z FIA World Endurance Championship w Eurosporcie, Eleven Sports i Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Legia Warszawa

 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Wisła Płock

 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Wisła Płock

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Legia Warszawa


03:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Lakers - Dallas Mavericks
 
CANAL+ Sport 2

23:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1/2 finału

02:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
1/2 finału
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Wisła Płock

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Radomiak Radom - Legia Warszawa
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid - Athletic Club

 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
US Sassuolo Calcio - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Atalanta Bergamo - Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A: 
US Sassuolo Calcio - Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Jazda po muldach

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
Drużynowy slalom równoległy

13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 10 km stylem klasycznym mężczyzn

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Prolog

18:45 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

20:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

22:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig
 
Eurosport 2

12:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

14:30 Kolarstwo szosowe: Bredene Koksijde Classic:
Wyścig

16:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

19:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor: 
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fight 9:
Gala

02:00 (pt/so) Sporty walki:  BKFC 38:
Gala
 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Losowanie

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Bayern Monachium - Alba Berlin

 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Craigleith:
Skicross



 
Polsat Sport

13:00 Siatkówka: Turniej kwalifikacyjny Igrzysk Olimpijskich:
Losowanie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław

23:00 Sporty walki: Cage Warriors 150:
Gala
 
Polsat Sport Extra

09:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Jazda po muldach

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław

20:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Skra Częstochowa - Wisła Kraków


22:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig
 
Polsat Sport News

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

19:45 Sporty walki: Cage Warriors 150:
Karta eliminacyjna

22:00 Sporty walki: Cage Warriors 150:
Karta główna
 
Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket - AYOS Konyaspor

03:00 (pt/so) Żeglarstwo: SailGP:
Zawody
 
TVP Sport

15:30 Biatlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg sprinterski kobiet
K
omentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Industria Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

20:15 Boks: Suzuki Boxing Night 20:
Gala
Komentarz: Piotr Jagiełło, Albert Sosnowski
 
Viaplay

12:00 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Sesja treningowa
Komentarz: Jan Olejniczak

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie
Komentarz: Jan Olejniczak

14:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Losowanie
Komentarz: Jan Olejniczak

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Merrikh SC - ES Tunis

14:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Bartosz Budnik

16:00 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: do potwierdzenia

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Coton Sport FC - Al Ahly SC

18:00 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - AS Roma

18:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Bartosz Budnik

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC
Komentarz: Dawid Król

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - 1. FC Nürnberg

19:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Örebro - Timrå

19:00 Sporty walki: KSW 80:
Gala

19:15 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Turbine Potsdam
Komentarz: Piotr Chłystek

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
CR Belouizdad - Zamalek SC

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach - SV Werder Brema
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Newcastle United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Gutka

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Buffalo Sabres

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes

00:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - St. Louis Blues

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Columbus Blue Jackets

01:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: Nitro RX, Glen Helen:
Wyścig


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...