reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 18.03.2023

dodano: 2023-03-16 22:50 | aktualizacja: 2023-03-17 19:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Chelsea FC - Everton FC. Transmisje live z ATP World Tour Indian Wells tylko w Poslacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia

 
CANAL+ Family

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New York Knicks - Denver Nuggets

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - PGE FKS Stal Mielec

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Korona Kielce

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
UD Almeria - Cadiz CF

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano - Girona FC

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Everton FC 
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Angers SCO
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - PGE FKS Stal Mielec

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Korona Kielce

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Cracovia
 
CANAL+ Sport 5

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano - Girona FC

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol - Celta Vigo

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - UCAM Murcia
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Lille OSC

 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
AC Monza - US Cremonese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A: 
US Salernitana 1919 - Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A: 
Udinese Calcio - AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

18:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Manchester City - Burnley FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atlético Madryt - Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol - Celta Vigo
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - Angers SCO
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A: 
AC Monza - US Cremonese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Toulouse FC - LOSC Lille
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Atlético Madryt - Valencia CF
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

08:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
1. przejazd slalomu kobiet

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
2. przejazd slalomu kobiet

14:30 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Salom równoległy

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs indywidualny

20:25 Jeździectwo: Saut Hermes:
Zawody 
 
Eurosport 2

09:45 Kolarstwo szosowe: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig

12:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Mediolan-San Remo:
Wyścig

18:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor:  
3. runda

21:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor:  
3. runda
 
FightBox

18:00 Sporty walki: King Of Kings Heroes Series:
Gala

20:00 Sporty walki: Kings of Kings Grand Prix:
Gala
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Susa Perugia - Allianz Milan



 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Craigleith:
Skicross



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka kobiet: TAURON Liga: 
Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Barkom Każany Lwów

23:00 Sporty walki: UFC 286:
Leon Edwards - Kamaru Usman
 
Polsat Sport Extra

09:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Jazda po muldach podwójnych

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tignes:
Slopestyle

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
FC Motherwell - Rangers FC

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/2 finału

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

13:45 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Slovan Liberec - SK Slavia Praga

20:00 Koszykówka mężczyzn: Serie A1:
Dolomiti Energia Trentino - Bertram Yachts Derthona Tortona
 
Polsat Sport News

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Hradec Kralove - AC Sparta Praga

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot

22:00 Sporty walki: UFC 286:
Leon Edwards - Kamaru Usman
 
Sportklub

12:00 Tenis stołowy: WTT Singapore Smash:
Zawody

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko - Beśiktaś

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria - UCAM Murcja

03:00 (so/nd) Żeglarstwo: SailGP:
Zawody
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

07:45 Biegi narciarskie: Ski Classics, Birkebeinerrennet:
Zawody

12:45 Biatlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:15 Biatlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na dochodzenie kobiet

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
1. FC Köln - Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Juza

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - Holstein Kiel
Komentarz: Dawid Król

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Magdeburg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn Regensburg - SC Paderborn 07

13:30 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Włochy
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Hilal - Mamelodi Sundowns

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
AS Vita Club - Wydad AC

14:30 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Bartosz Budnik

15:00 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - AC Milan

15:15 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Luleå - Växjö

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - Hertha BSC
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - RB Lipsk
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg - FC Schalke 04
Komentarz: Dawid Król, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Francja - Walia
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - AFC Bournemouth
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Leicester City
Komentarz: Marcin Pawłowski, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Tottenham Hotspur
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - Leeds United
Komentarz: Michał Skiba, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Middlesbrough FC - Preston North End
Komentarz: Tomasz Górski

16:15 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
1. wyścig
Komentarz: do potwierdzenia

16:15 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Sebring:
Wyścig

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Simba SC - Horoya AC

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Vipers SC - Raja CA

17:30 Sporty walki: Enfusion 120:
Gala

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Colorado Avalanche

18:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Bartosz Budnik

18:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Anglia
Komentarz: Robert Grzędowski, Mariusz Liedel

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - 1. FC Köln
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Everton FC 
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Boston Bruins

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Winnipeg Jets

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
JS Kabylie - Atl. Petroleos

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - 1. FC Kaiserslautern
Komentarz: Kamil Kania

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Edmonton Oilers

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Carolina Hurricanes

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New Jersey Devils

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Wyścigi samochodowe: Nitro RX, Glen Helen:
Wyścig

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Dallas Stars

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Vancouver Canucks

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Chicago Blackhawks

03:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...