reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 19.03.2023

dodano: 2023-03-18 20:40
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: FC Barcelona - Real Madryt. Transmisja live z Pucharu Świata w Vikersund w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

21:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
Finał

 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Real Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Family

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Cazoo Baskonia

 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Adam Targowski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Real Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Brooklyn Nets - Denver Nuggets
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Stade Rennais
Komentarz: Piotr Glamowski, Igor Lewczuk

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria - Hellas Verona
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski 

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Torino FC - SSC Napoli
Komentarz: Dominik Guziak, Marcin Nowomiejski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona - Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Ajaccio - AS Monaco
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Brighton&Hove Albion – Grimsby Town
Komentarz: Eryk Szpruch

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

13:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Sheffield United - Blackburn Rovers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
ACF Fiorentina - US Lecce
Komentarz: Michał Grzyb 

17:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United - Fulham FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade de Reims - Olympique Marsylia
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria - Hellas Verona
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Stade Rennais
Komentarz: Kuba Ostrowski, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
SC Braga - FC Porto
Komentarz: Michał Grzyb
 
Eurosport 1

08:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Soldeu:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Prolog

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs indywidualny

18:30 Jeździectwo: Puchar Świata, Ocala:
Zawody
 
Eurosport 2

10:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs indywidualny

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Sztafeta mieszana

13:50 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy

15:30 Jeździectwo: Saut Hermes:
Zawody 

18:00 Golf: PGA Tour, Palm Harbor: 
Finał
 
Metro

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun:
Sztafeta mieszana

 
Motowizja

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Daytona Beach:
Zawody

 
Polsat Sport Premium 1


14:00 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy drużyn mieszanych

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova - WithU Werona
 
Polsat Sport

14:45 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - ŁKS Łódź

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów

00:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
Finał
 
Polsat Sport Extra

09:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Skoki akrobatyczne

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - MOYA Radomka Lotnisko Radom

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek - Arriva Twarde Pierniki Toruń

21:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
1/2 finału mężczyzn

23:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
Mecz o 3. miejsce kobiet

00:00 (nd/pn) Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
Finał kobiet

01:00 (nd/pn) Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
Mecz o 3. miejsce mężczyzn

02:00 (nd/pn) Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
Finał mężczyzn
 
Polsat Sport Fight

11:00 Badminton: All England Open:
Finały

18:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
1/2 finału kobiet

19:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
1/2 finału kobiet

20:00 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Challenge, La Paz:
1/2 finału mężczyzn
 
Polsat Sport News

07:45 Lekkoatletyka: Maraton, Rzym:
Zawody

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
SBV Vitesse - PSV Eindhoven

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente - AZ Alkmaar
 
Sportklub

12:00 Tenis stołowy: WTT Singapore Smash:
Finały

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
EWE Baskets Oldenburg - Veolia Towers Hamburg

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Cazoo Baskonia
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund:
Konkurs indywidualny



 
TVP Sport

10:30 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga kobiet: 
GKS Katowice - Górnik Łęczna

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

15:15 Biatlon: Puchar Świata, Oslo:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

16:30 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Polonia Warszawa - Lech II Poznań

18:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KS Azoty-Puławy
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Frankfurt - Essen

13:30 Piłka nożna kobiet: Vitality Women's FA Cup:
Lewes - Man United

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Dawid Król

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen - FC St. Pauli

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - Hannover 96

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Melsungen - THW Kiel

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
FC St. Eloi Lupopo - USM Alger

14:30 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
2. wyścig

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Al Akhdar SC - Marumo Gallants FC

15:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Szkocja - Włochy

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Adam Targowski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

16:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Frölunda - Färjestad

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
HSV Hamburg - Erlangen

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Young Africans - US Monastrienne

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
AS Real De Bamako - TP Mazembe

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Future FC - Asko De Kara

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Rivers United FC - Diables Noirs

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen - Bayern Monachium
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Boston Bruins

18:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Irlandia - Anglia

18:00 Formuła 1: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig 
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Bartosz Budnik

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Washington Capitals

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
DC Motema Pembe - ASEC Mimosas

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Columbus Blue Jackets

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
ASFAR Club - Pyramids FC

21:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U20:
Francja - Walia

21:00 Wyścigi samochodowe: Nitro RX, Glen Helen:
Wyścig

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - Nashville Predators

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Winnipeg Jets

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...