reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Śledztwa w kwietniu w CBS Reality

dodano: 2023-03-18 14:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W kwietniu br. kanał telewizyjny CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Wielkie małe zbrodnie” (sezon 1.) i „Sprawiedliwość po latach” (sezon 4.).

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2023 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Wielkie małe zbrodnie”
emisja: w soboty i niedziele (od 8 kwietnia br.) o 22:00

Program będzie emitowany premierowo w soboty i niedziele o godzinie 22:00, od soboty, 8 kwietnia do niedzieli, 7 maja br. Większość przestępstw zostaje rozwiązana po miesiącach żmudnego śledztwa. Ale czasami policja ma szczęście - zdarza się, że zwykłe zatrzymanie czy codzienna kontrola może przypadkowo doprowadzić do przełomu w dużej sprawie. Nowa seria o prawdziwych zbrodniach opowiada historie zwykłych policjantów, którzy natknęli się na kluczowy dowód, skradzione towary, ukrywającego się podejrzanego i doprowadzili do postawienia przed sądem głównego przestępcy.

„Sprawiedliwość po latach” 4
emisja: od poniedziałku do piątku (od 10 kwietnia br.) o 22:00

Program będzie emitowany premierowo w dni powszednie o godzinie 22:00, od poniedziałku, 10 kwietnia do wtorku, 25 kwietnia br. „Sprawiedliwość po latach” śledzi działania byłej prokurator Kelly Siegler oraz zespołu śledczych i detektywów, którzy zajmują się niewyjaśnionymi morderstwami. Prokurator z Teksasu, która przez 21 lat z powodzeniem prowadziła 68 spraw o morderstwo, wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie aby pomóc lokalnym stróżom prawa i rodzinom ofiar brutalnych przestępstw dotrzeć do prawdy. Jak zapowiada nadawca, dzięki świeżemu spojrzeniu na stare dowody, umiejętnościom przesłuchiwania oraz dostępowi do zaawansowanych technologii DNA i badań laboratoryjnych, Kelly Siegler jest zdeterminowana, by doprowadzić do prawnego i emocjonalnego rozwiązania sprawy. Prowadzący programu co tydzień zajmują się inną, nierozwiązaną sprawą, analizują dowody, przesłuchują podejrzanych i świadków oraz wyszukują tropy, aby doprowadzić do zakończenia śledztw, które w przeciwnym razie pozostałyby nierozwiązane na zawsze (więcej tutaj).
 
Kelly Siegler w programie „Sprawiedliwość po latach”, foto: AMC Networks International
Kelly Siegler w programie „Sprawiedliwość po latach”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...