reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wiosenna promocja na pakiety Eleven Sports

dodano: 2023-03-21 12:50 | aktualizacja: 2023-03-21 14:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports Z okazji pierwszego dnia wiosny Eleven Sports przygotował ofertę promocyjną na pakiet półroczny i roczny własnej usługi streamingowej. Pakiety te dają pełny dostęp drogą internetową do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 odpowiednio przez 180 i 365 dni. Zniżka wynosi 30 proc., a z promocji - obowiązującej do 25 marca br. - można skorzystać na www.elevensports.pl/pakiety.

Eleven Sports
Eleven Sports zniżka 30% promocja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wiosennej promocji pakiet półroczny Eleven Sports kosztuje 62,93 zł zamiast 89,90 zł, a roczny 111,30 zł zamiast 159 zł (są to najniższe ceny z ostatnich 30 dni). W przeliczeniu to około 10,50 zł za miesiąc dla pakietu półrocznego oraz około 9,20 zł za miesiąc w przypadku pakietu rocznego. Eleven Sports oferuje jeszcze pakiet miesięczny (30-dniowy) w cenie 15,90 zł, ale w tym przypadku nadawca nie przewidział żadnej promocji.

Jeśli posiada się aktywny abonament w serwisie streamingowym Eleven Sports, nadal można zakupić pakiet w promocyjnej cenie - uruchomi się on po wygaśnięciu obecnej subskrypcji. Uwaga! Przed skorzystaniem z promocji należy anulować automatyczne odnawianie się aktualnie posiadanej subskrypcji.

Kanały Eleven Sports można oglądać na elevensports.pl, w aplikacjach na urządzenia mobilne iOS i Android oraz w aplikacji na Samsung Smart TV z systemem Tizen.
 
Eleven Sports to stacja telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe (zobacz największe hity kwietnia). W dostępnych w Polsce czterech kanałach premium - Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych można oglądać również programy przygotowywane lokalnie. Kanały telewizyjne nadają całodobowo i w rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K. Od maja 2018 roku Eleven Sports Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Polsat Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...