reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wiosenna promocja na pakiety Eleven Sports

dodano: 2023-03-21 12:50 | aktualizacja: 2023-03-21 14:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports Z okazji pierwszego dnia wiosny Eleven Sports przygotował ofertę promocyjną na pakiet półroczny i roczny własnej usługi streamingowej. Pakiety te dają pełny dostęp drogą internetową do kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 odpowiednio przez 180 i 365 dni. Zniżka wynosi 30 proc., a z promocji - obowiązującej do 25 marca br. - można skorzystać na www.elevensports.pl/pakiety.

Eleven Sports
Eleven Sports zniżka 30% promocja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wiosennej promocji pakiet półroczny Eleven Sports kosztuje 62,93 zł zamiast 89,90 zł, a roczny 111,30 zł zamiast 159 zł (są to najniższe ceny z ostatnich 30 dni). W przeliczeniu to około 10,50 zł za miesiąc dla pakietu półrocznego oraz około 9,20 zł za miesiąc w przypadku pakietu rocznego. Eleven Sports oferuje jeszcze pakiet miesięczny (30-dniowy) w cenie 15,90 zł, ale w tym przypadku nadawca nie przewidział żadnej promocji.

Jeśli posiada się aktywny abonament w serwisie streamingowym Eleven Sports, nadal można zakupić pakiet w promocyjnej cenie - uruchomi się on po wygaśnięciu obecnej subskrypcji. Uwaga! Przed skorzystaniem z promocji należy anulować automatyczne odnawianie się aktualnie posiadanej subskrypcji.

Kanały Eleven Sports można oglądać na elevensports.pl, w aplikacjach na urządzenia mobilne iOS i Android oraz w aplikacji na Samsung Smart TV z systemem Tizen.
 
Eleven Sports to stacja telewizyjna mająca w swojej ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe (zobacz największe hity kwietnia). W dostępnych w Polsce czterech kanałach premium - Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4, oprócz relacji na żywo z wielkich imprez sportowych można oglądać również programy przygotowywane lokalnie. Kanały telewizyjne nadają całodobowo i w rozdzielczości HD. Eleven Sports 1 dostępny jest również w jakości 4K. Od maja 2018 roku Eleven Sports Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Polsat Plus.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...