Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy UEFA: Czechy - Polska. Transmisje live z WTA World Tour Miami tylko w CANAL+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
17:00 Tenis: WTA World Tour, Miami: 2. runda
19:00 Tenis: WTA World Tour, Miami: 2. runda
23:00 Koszykówka mężczyzn: Polska noc NBA: Washington Wizards - San Antonio Spurs
Komentarz: Szymon Przedpełski, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 2
00:00 (pt/so) Tenis: WTA World Tour, Miami: 2. runda
Eurosport 1
06:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata: Taniec rytmiczny
09:20 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata: Program dowolny solistek
14:15 Kolarstwo szosowe: E3 Saxo Bank Classic: Wyścig
00:00 (pt/so) Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Faza grupowa Polsat Sport Premium 3
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Serbia - Litwa
Komentarz: Robert Zieliński, Jacek Cyzio
00:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda Polsat Sport Extra
06:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Bartosz Łosiak/Michał Bryl - Marco Grimalt/Esteban Grimalt
16:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda
18:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda
20:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda Polsat Sport Fight
18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Bułgaria - Czarnogóra
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Piotr Kobierecki
00:00 (pt/so) Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: Faza grupowa Polsat Sport News
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Legia Warszawa - Polski Cukier Start Lublin
20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. liga: KRISPOL Września - Legia Warszawa
22:50 Sporty walki: Cage Warriors 151: Will Currie - Mick Stanton Super Polsat
12:45 Powerboating: Grand Prix Indonezji, Lake Toba: Zawody
TVP 1
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Czechy - Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński TVP Sport
13:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski U-21: Polska - Austria
Komentarz: Maciej Iwański, Łukasz Trałka
16:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski U-20: Polska - Czechy
Komentarz: Hubert Bugaj, Kazimierz Węgrzyn
20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: Czechy - Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński Viaplay
13:00 Dart: European Darts Open: 1. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek