reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał History z odświeżonym logo [wideo]

dodano: 2023-03-30 11:13 | aktualizacja: 2023-03-30 22:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

History logo marzec 2023 29 marca br. kanał History zaprezentował się polskim widzom z nowym logo. - Odświeżony wygląd i identyfikacja wizualna kanału w regionie EMEA jest częścią globalnej zmiany, którą rozpoczęto się od A+E Networks w USA, a następnie wprowadzono na całym świecie - informuje A+E Networks.

History History2 logo marzec 2023


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
History rozpoczął nadawanie w Polsce 9 kwietnia 2008 roku, pod nazwą The History Channel. 27 maja 2008 roku w naszym kraju pojawił się The History Channel HD, który początkowo miał inną ramówkę niż wersja SD (1 maja 2013 roku ramówki zostały ujednolicone). Od 11 stycznia 2009 roku kanał nadaje pod obecną nazwą History.

History to kanał rozrywkowo-dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmienia postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W programach w zaskakujący sposób koncentruje się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”.

Kanał History2, początkowo pod nazwą H2, rozpoczął nadawanie w Polsce 3 grudnia 2014 roku. Do zmiany nazwy z H2 na History2 doszło 6 lutego 2019 roku.

History2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata. Dowiesz się, jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarcza sprawdzonych informacji na każdy temat.

Zmiana logo kanału History2 planowana jest w późniejszym czasie, jednak już teraz prezentujemy jego wygląd.
 

- Nowa identyfikacja wizualna sprytnie łączy dwie wersje litery H, gdzie jeden znak ukryty jest wewnątrz drugiego – symbolizuje to ideę odkrywania prawdziwej historii, która kryje się pod powierzchnią. Ukłonem w stronę dziedzictwa marki jest zewnętrzne H, które nawiązuje do przeszłości, jednocześnie obejmując nowoczesne akcenty, a smukłe linie wewnątrz H stanowią podstawę nowej identyfikacji, która wykorzystywać będzie szybkie animacje, żywe obrazy i energiczne ruchy - informuje A+E Networks.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...