reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanoc w ofercie kanału TVP Kobieta

dodano: 2023-04-03 10:23 | aktualizacja: 2023-04-04 22:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP Kobieta

TVP Kobieta W czasie świąt wielkanocnych kanał TVP Kobieta poleca swoim widzom takie programy jak „Kwiaty na warsztat”, „Pięknie przyprawiona”, „Okrasa łamie przepisy”, „The Chosen” (sezon 1.), „Magia wielkanocnych pisanek”, „Tacy byliśmy - gdy nam śpiewał Krzysztof Krawczyk”, „Medicus”, „Diana”, „Dotknij nieba”, „Fanfan Tulipan”, „Pan Tadeusz”, „Vabank”, „Vabank II czyli riposta”, „Ziemia obiecana”, „Miłość w chmurach”, „Moje wielkie greckie wesele 2”, „Tam, gdzie mieszka Bóg”, „Bella i Sebastian 3”, „Winnice miłości”, „Sześć sióstr” i „Wspaniałe stulecie”.

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Świąteczne przygotowania kanał TVP Kobieta rozpocznie kilka dni przed Wielkanocą. Zaprezentowane zostaną autorskie programy poradnikowe pełne świątecznych inspiracji - „Kwiaty na warsztat” (więcej tutaj) i „Pięknie przyprawiona” (więcej tutaj). Kulinarnych porad udzieli również Karol Okrasa („Okrasa łamie przepisy”) (więcej tutaj). Codziennie od Niedzieli Palmowej do Wielkanocy w stacji TVP Kobieta pojawi się opowieść o Jezusie Chrystusie w serialu „The Chosen”. W święta wielkanocne na antenie wyemitowane zostaną dokumenty, takie jak „Magia wielkanocnych pisanek”, „Tacy byliśmy - gdy nam śpiewał Krzysztof Krawczyk”, seriale oraz kino w gwiazdorskiej obsadzie. 

Wielki Tydzień TVP Kobieta rozpocznie emisją serialu „The Chosen”. Amerykańską produkcję o życiu Jezusa Chrystusa widzowie będą mogli oglądać codziennie od niedzieli, 2 kwietnia br. o godzinie 9:00. Finałowy odcinek pierwszej serii antena wyemituje w Wielkanoc o godzinie 8.25 (więcej tutaj).

W świąteczny czas TVP Kobieta zaprasza na filmy. W codziennym wieczornym paśmie (o godzinie 21:30) widzowie obejrzą takie filmy jak „Medicus” (w czwartek, 6 kwietnia br.), „Diana” (w piątek, 7 kwietnia br.) (więcej tutaj i tutaj), „Dotknij nieba” (w sobotę, 8 kwietnia), „Fanfan Tulipan” (w niedzielę, 9 kwietnia br.) i „Pan Tadeusz” (w poniedziałek, 10 kwietnia br.) (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

W samo południe w Wielkanoc antena zaprasza widzów na dwie części kryminalnej komedii retro - „Vabank” (więcej tutaj) oraz „Vabank II czyli riposta”, z Janem Machulskim, Witoldem Pyrkoszem oraz Leonardem Pietraszakiem w rolach głównych (więcej tutaj). Natomiast w Poniedziałek Wielkanocny o tej samej porze na cztery części filmowej adaptacji powieści Władysław Reymonta „Ziemia obiecana” w reżyserii Andrzeja Wajdy (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, pełne romantycznych zwrotów akcji będą świąteczne popołudnia z kanałem TVP Kobieta. W niedzielę, 9 kwietnia br. antena wyemituje „Miłość w chmurach” (o godzinie 17:40) a w poniedziałek, 10 kwietnia br. „Moje wielkie greckie wesele 2” (o godzinie 17:40) (więcej tutaj i tutaj).

Na antenie stacji TVP Kobieta znajdą się również propozycje familijne. W niedzielny poranek (9 kwietnia br. o godzinie 9:25) mały Andrew poszukiwać będzie położonego w górach sanktuarium Jezusa Chrystusa w filmie „Tam, gdzie mieszka Bóg”, a w Lany Poniedziałek pełna przygód historia kilkuletniego chłopca i jego owczarka w trzeciej część opowieści o Belli i Sebastianie („Bella i Sebastian 3” o godzinie 7:30).

Miłośnicy seriali także w święta będą mogli obejrzeć dalsze losy ulubionych bohaterów w „Winnicach miłości” (od poniedziałku do soboty o godzinie 17:50) (więcej tutaj), „Sześciu siostrach” (od czwartku do niedzieli o godzinie 20:30) (więcej tutaj) i „Wspaniałym stuleciu” (codziennie w godzinach 11:00 i 19:30) (więcej tutaj).
 
Jonathan Roumie (w środku) w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie (w środku) w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie i Vanessa Benavente w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie i Vanessa Benavente w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...