reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„The Chosen” 2 na kanale TVP1

dodano: 2023-03-02 11:08 | aktualizacja: 2023-03-02 15:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „The Chosen” W niedzielę, 5 marca br. o godz. 10:45 na kanale TVP1 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu amerykańskiego serialu „The Chosen” („The Chosen - Przyjdź i zobacz”), opowiadającego o życiu Jezusa Chrystusa. Wcześniejsze odcinki będą mogli oglądać widzowie stacji TVP Historia i TVP Historia 2. Serial pokazuje Ewangelię oczami ludzi, którzy zetknęli się z nim osobiście. Wszystkie odcinki zarówno 1. jak i 2. sezonu „The Chosen” można już oglądać w usłudze streamingowej CDA Premium.

Jonathan Roumie w roli Jezusa w serialu „The Chosen”
Jonathan Roumie The Chosen


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP1 zaprasza na drugi sezon serialu o życiu Jezusa Chrystusa (w tej roli Jonathan Roumie), pod tytułem „The Chosen”. Nowe odcinki emitowane będą od 5 marca br., w każdą niedzielę o godzinie 10:45.

Wieść o tym, że Jezus Chrystus jest mesjaszem rozchodzi się coraz szerzej. Pojawiają się nowi uczniowie i jeszcze większe tłumy, które obserwują kolejne cuda. Maria Magdalena (Elizabeth Tabish) stawia czoła demonom przeszłości, eksploduje napięcie między Szymonem (Shahar Isaac) i Mateuszem (Paras Patel), a Jakub (Amato D'Apolito) i Jan (George H. Xanthis) walczą ze swoimi uprzedzeniami i impulsywnym temperamentem. Wszyscy jednak z pasją podążają za Jezusem.

Serial o życiu Jezusa Chrystusa pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały go osobiście. „The Chosen - Przyjdź i zobacz” to tytuł drugiego sezonu (więcej tutaj).

Reżyserem i autorem scenariusza serialu „The Chosen” jest Dallas Jenkins. W obsadzie znaleźli się Jonathan Roumie (jako Jezus Chrystus), Vanessa Benavente (Maria), Shahar Isaac (Szymon Piotr), Elizabeth Tabish (Maria Magdalena), Noah James (Andrzej), Paras Patel (Mateusz), Lara Silva (Eden), Luke Dimyan (Judasz Iskariota) i inni (więcej tutaj).

„The Chosen” - sezon 2., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.
emisja: w niedzielę, 5 marca br. o 10:45 w TVP1

Napięcie między uczniami rośnie wraz ze wzrostem popularności Jezusa Chrystusa w Samarii. Jakub i Jan walczą ze swoimi uprzedzeniami i impulsywnym temperamentem. Po spotkaniu w burzliwej atmosferze otrzymują nowy przydomek.

Odcinek 2.
emisja: w niedzielę, 12 marca br. o 10:45 w TVP1

Tajemniczy gość chce spotkać się z Jezusem Chrystusem, jednak uczniowie wahają się, czy na to pozwolić. Między Szymonem i Mateuszem narasta napięcie. Gdy uczniowie docierają do nowego miasta, dowiadują się, że sława Jezusa Chrystusa rośnie.
 
Jonathan Roumie (w środku) w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie i Vanessa Benavente w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie i Vanessa Benavente w serialu „The Chosen”, foto: TVP

„The Chosen” - sezon 2., emisja: w niedziele (od 5 marca 2023 roku) o godz. 10:45 w TVP1. Wcześniejsze odcinki tego serialu będą mogli oglądać widzowie kanałów TVP Historia i TVP Historia 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...