reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-03 - 2023-06-04

Sport w polskiej TV 6.04.2023

dodano: 2023-04-05 11:44 | aktualizacja: 2023-04-06 12:49
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Górnik Zabrze - Korona Kielce. Transmisje live z Ligi Mistrzów CEV tylko w Polsacie. Transmisja meczu turnieju tenisowego ATP Estoril: Hubert Hurkacz - Bernabe Zapata Miralles w kanale Polsat Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

   
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski

01:30 (cz/pt) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers - Miami Heat
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
3. runda
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz - Kostecka

19:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
3. runda
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Joanna Sakowicz - Kostecka

21:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
3. runda
Komentarz: Bartosz Ignacik, Klaudia Jans - Ignacik
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: 
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Komentarz: Michał Mitrut, Kamil Kosowski
 
Eurosport 1

15:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Kraju Basków:
Etap 4

 
Eurosport 2

21:00 Golf: Turniej Masters w Auguście:
1. runda 
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


 
Polsat Sport Premium 1

19:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Fenerbahce Stambuł - Anadolu Efes Stambuł



 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Żalgiris Kowno - Maccabi Playtika Tel Aviv



   
Polsat Sport Premium 3

18:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
VakifBank Stambuł - Fenerbahce Opet Stambuł



 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Sir Sicoma Monini Perugia - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

02:00 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Sudamericana: 
CA Tigre - Sao Paulo FC
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Suzuki Arka Gdynia - Rawlplug Sokół Łańcut

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
 
Polsat Sport News

18:00 Tenis: ATP Estoril: 
Hubert Hurkacz - Bernabe Zapata Miralles



 
Sportklub

20:00 Szachy: World Chess Armageddon Series:
Zawody

 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna kobiet: mecz towarzyski: 
Polska - Kostaryka
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

17:45 Piłka ręczna kobiet: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska - Kosowo
Komentarz: Maciej Iwański, Karolina Polacek

20:45 Piłka nożna kobiet: Finalissima: 
Anglia - Brazylia
Komentarz: Maciej Piotrowski, Hanna Urbaniak

 
Viaplay

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin

19:30 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Frölunda - Växjö

20:00 Dart: Premier League Darts:
Dzień 10
Komentarz: Kuba Łokietek

22:00 Baseball: Liga MLB:
Colorado Rockies - Washington Nationals

01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB:
Atlanta Braves - San Diego Padres

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Buffalo Sabres

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Ottawa Senators

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Washington Capitals

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Columbus Blue Jackets

01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Minnesota Wild

01:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Tampa Bay Lightning

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Carolina Hurricanes

02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - New York Rangers

02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Philadelphia Flyers

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks

04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Colorado Avalanche

04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...