reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

BBC Player dostępny w Play Now i Play Now TV

dodano: 2023-04-04 19:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Play

BBC Player 4 kwietnia br. do usług telewizyjnych Play Now i Play Now TV fioletowy operator dodał dostęp do BBC Player – serwisu VOD brytyjskiego nadawcy publicznego. Atrakcyjne materiały dostępne w BBC Player będą mogły oglądać osoby posiadające w Play Now i Play Now TV Pakiet Extra lub Pakiet Rozszerzony. To ponad 500 godzin treści na start, a liczba materiałów ma podwoić się w pierwszym roku funkcjonowania serwisu.

Play/BBC
BBC Player Play Now Play Now TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BBC Player to rozszerzenie oferty BBC Studios w Polsce o produkcje telewizyjne dostępne na życzenie. Są to brytyjskie seriale, filmy dokumentalne i programy lifestylowe, a także produkcje dla najmłodszych.

Użytkownicy usługi telewizyjnej Play Now i Play Now TV uzyskają dostęp do szerokiej gamy gatunków z kanałów linearnych BBC Studios oraz premierowych tytułów dostępnych wyłącznie dla użytkowników serwisu.

W ofercie znajdą się takie propozycje, jak komediowo-obyczajowy serial „Zdrady”, znakomity dramat kostiumowy „Sanditon”, gwiazdorski serial „Na wodach północy” z Colinem Farrellem i Stephenem Grahamem w rolach głównych oraz thriller kryminalny „Ragdoll” o zespole detektywów polujących na seryjnego mordercę w Wielkiej Brytanii.

W serwisie nie zabraknie ponadczasowych klasycznych brytyjskich komedii, takich jak: „Czarna żmija”, „Pan wzywał, milordzie?” i „Allo, Allo”, wybranych programów przyrodniczych Sir Davida Attenborough, jak: „Attenborough i olbrzymi dinozaur z Patagonii”, „Rajskie ptaki”, „Jajko: cud natury” i filmy dokumentalne jak: „Putin i Zachód”, „Opuścić Afganistan” i „Hongkong: walka o wolność”.

Najmłodsi odbiorcy też będą mieli powody do radości, dzięki BBC Player uzyskają dostęp do najczęściej nagradzanego tytułu dla dzieci ostatnich lat – serii „Blue”, a także do „Superpyry”, która opowiada historię pierwszego na świecie ziemniaczanego superbohatera oraz „JoJo i Gran Gran”, ciepłego serialu animowanego celebrującego uroczą relację między dziewczynką i jej babcią.
 

- BBC Studios jest naszym partnerem od lat i bardzo cenimy sobie tę współpracę. Treści zawarte w katalogu BBC Player są dobrym uzupełnieniem naszej coraz bogatszej oferty programowej na dekoderach Play Now TV Box oraz urządzeniach mobilnych. Liczymy, że nasi abonenci docenią jakościowy katalog treści, bo jesteśmy przekonani, że każdy może znaleźć w nim coś dla siebie - powiedziała Karina Rompa, Content Managment and Acquisition Team Manager w Play.

- Jestem dumny, że BBC Player rozwija się w Polsce we współpracy z kolejnym wspaniałym lokalnym partnerem BBC Studios. Mamy niesamowity i stale powiększający się katalog treści, oferujący polskim publiczności różnorodne programy. Cieszę się, że możemy uzupełniać naszą ofertę linearną, dając widzom możliwość korzystania z naszych programów, kiedy tylko chcą, wzbogacając jednocześnie serwisy naszych partnerów - powiedział Zbigniew Pruski, Commercial Director w BBC Studios na Europę Środkowo-Wschodnią.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...