reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Swaci” - nowy serial komediowy tylko w Polsat Box Go [wideo]

dodano: 2023-04-05 15:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: Telewizja Polsat

Swaci Polsat Box Go W piątek, 7 kwietnia w Polsat Box Go będzie można obejrzeć pierwszy odcinek nowego formatu komediowego „Swaci”. Produkcja przeniesie widzów w sielski klimat polskiej wsi, gdzie o atencję jedynej wnuczki walczą pochodzący z różnych środowisk dziadkowie. Zamieszkanie głównych bohaterów pod jednym dachem i zderzenie zupełnie przeciwstawnych światów spowoduje prawdziwą mieszankę wybuchową. W rolach głównych widzowie zobaczą m.in.: Monikę Krzywkowską, Mariusza Kiljana, Pawła Koślika, Beatę Schimscheiner, Amelię Żuchowską, Elżbietę Romanowską, Dominikę Gwit, Dariusza Toczka i Andrzeja Niemirskiego. Za adaptację scenariusza i reżyserię produkcji na ukraińskiej licencji odpowiedzialny jest Kordian Piwowarski. Kolejne odcinki „Swatów” – w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

fot. A. Mecwaldowska
Swaci serial Polsat Box Go fot. A. Mecwaldowska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Swaci” to nowa propozycja pełna dobrego humoru, zabawnych sytuacji rozgrywająca się głównie na urokliwej polskiej wsi. Rodzice Mai (Amelia Żuchowska) – Ania (Paulina Lasota) i Mateusz (Szymon Majchrzak) decydują się na wakacje last minute. O pomoc w opiece nad córką proszą dziadków. W wyniku pomyłki przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Beata Schimscheiner, Paweł Koślik), jak i wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan). Obie rodziny wiele dzieli: tryb życia, wykształcenie i metody wychowawcze, ale łączy jedno – miłość do wnuczki, która stoi na straży jedności rodziny.

Produkcja powstała na licencji ukraińskiej. Za adaptację scenariusza i reżyserię odpowiada Kordian Piwowarski („Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”, „Baczyński”, „Jaskinia Filozofów”). W rolach tytułowych swatów widzowie zobaczą: Monikę Krzywkowską („Mecenas Porada”, „Miłość do kwadratu jeszcze raz”, „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”), Mariusza Kiljana („Ciotka Hitlera, „Bez skrupułów”, „Czas honoru”), Pawła Koślika („Ucho prezesa”, „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Wielka woda”) i Beatę Schimscheiner („Leśniczówka”, „Zakochani po uszy”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”). Odtwórcami pozostałych ról są m.in.: Amelia Żuchowska („Matka”, „Miłość do kwadratu”, „Przyjaciółki”), Paulina Lasota („Kuchnia”, „Korona Królów”, „Monument”), Szymon Majchrzak („Kruk”, „Akademik”, „Nieokreślone drogi”), Elżbieta Romanowska („Tatuśkowie”, „Pokłosie”, „Futro z misia”), Dominika Gwit („Miłość na pierwszą stronę”, „Gierek”, „Galerianki”), Dariusz Toczek („8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wielka woda”, „Kler”) i Andrzej Niemirski („Pokusa”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „13 Posterunek”).

Serial powstał na zlecenie Telewizji Polsat, a jego producentem jest Polot Media. Sezon składa się z 8 odcinków.
 

Jak obejrzeć „Swatów” ” w Polsat Box Go?

Nowe odcinki „Swatów” będą pojawiały się w Polsat Box Go w piątki, od 7 kwietnia br. w pakiecie Polsat Box Go Premium. Serial można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Ponadto w pakiecie Polsat Box Go Premium są dostępne m.in. pierwsze odcinki nowego serialu „Bracia” z Janem Fryczem, Piotrem Stramowskim, Mateuszem Kościukiewiczem, Damianem Kretem i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych oraz całe sezony nowości serialowych ostatnich miesięcy: „Wotum nieufności” na podstawie powieści Remigiusza Mroza, komedii obyczajowej „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej, thrillera psychologicznego „Matka” według pomysłu Igora Brejdyganta, łamiącej tabu komedii „Rodzina na Maxa” w reżyserii Marii Sadowskiej, satyrycznej opowieści politycznej „Sługa Narodu” oraz komedii „Domek na szczęście”. W najbliższych miesiącach premierę będzie miała „Sortownia” – koprodukcja Telewizji Polsat i Canal+ Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...