reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Szpital dla kotów” 2 w kwietniu w Nat Geo People

dodano: 2023-04-10 20:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

Nat Geo People „Szpital dla kotów” W kwietniu br. kanał Nat Geo People poleca swoim widzom szczególnie brytyjski program „Szpital dla kotów” („Cat Hospital”), którego producentami są Cornelia Street Productions Ltd i M3TV, a dystrybutorem jest Flame. Widzowie poznają codzienną pracę Clare Meadem i jej zespołu, który tworzą Breena Cass, Aisling O' Keeffe, Rachel Callahan i Chloe Gibson. Odcinki 2. sezonu tego programu emitowane są premierowo w środy (od 29 marca br.) o godz. 18:00. 2. seria składa się z 12 odcinków.

Nat Geo People „Szpital dla kotów”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nat Geo People w nowym sezonie programu „Szpital dla kotów” po raz kolejny towarzyszyć będzie weterynarzom leczącym różne dolegliwości u naszych miauczących przyjaciół. Premierowe odcinki emitowane są w środy, od 29 marca br., o godzinie 18:00.

W nowym sezonie „Szpitala dla kotów” widzowie poznają miauczących pacjentów, którymi zajmują się oddani lekarze. Widzowie zobaczą, jak weterynarze leczą chorego na raka skóry Frankiego i seniorkę Mousey, cierpiącą na zapalenie stawów. Badają też rezydentkę zamku w Lismore - kotkę Pins. Do szpitala w Glanmire trafia Hope, kotka, która wskutek hipoplazji móżdżku ma bardzo poważne problemy z trawieniem. Z kolei kot pręgowany, Séan, mierzy się z ogromnym bólem i niemożnością oddania moczu. Okazuje się, że życie pacjenta jest zagrożone (więcej tutaj).
 
Breena Cass, Aisling O' Keeffe, Rachel Callahan, Clare Meade i Chloe Gibson w programie „Szpital dla kotów”, foto: Cornelia Street Productions Ltd
Breena Cass, Aisling O' Keeffe, Rachel Callahan, Clare Meade i Chloe Gibson w programie „Szpital dla kotów”, foto: Cornelia Street Productions Ltd


„Szpital dla kotów” - sezon 2., emisja w środy (od 29 marca 2023 roku) o godz. 18:00 w Nat Geo People.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...