reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Białoruś nie chce Setanta Sport 1 i Setanta Sport 2

dodano: 2023-04-11 15:53 | aktualizacja: 2023-04-12 11:31
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Obob.tv/BelTA/tvnews.by

Setanta sport Białoruś flaga 360px Ministerstwo Informacji Białorusi cofnęło zezwolenie na rozpowszechnianie programów w tym kraju dwóm ważnym kanałom telewizyjnym Setanta Sport 1 i Setanta Sport 2. Stało się to na podstawie decyzji Międzyresortowej Komisji ds. Bezpieczeństwa w Sferze Informacyjnej przy Radzie Bezpieczeństwa Republiki Białoruś Ministerstwo Informacji. Nadawanie sportowych kanałów zostanie wstrzymane na Białorusi od 12 kwietnia - poinformowała białoruska państwowa agencja informacyjna BelTA .

Setanta Sport
Setanta sport Bialorus logo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Setanta Sport 1 i Setanta Sport 2 to główni europejscy nadawcy sportowi z siedzibą w Irlandii, którzy od dłuższego czasu próbują przejąć starszych europejskich nadawców sportowych.

Kanały Setanta Sport pokazują transmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, Ligi Młodzieżowej UEFA, Superpucharu UEFA, angielskiej Premier League, Superpucharu Hiszpanii, Coppa Italia. W ofercie są też hokej z ligą NHL, rozgrywki koszykówki NBA, Puchar Europy, Euroliga Dwie stacje Setanta Sport pokazuje też mecze tenisowe na Wimbledonie, Association of Tennis Professionals (ATP), walki UFC i Bellator MMA.

Należy przypomnieć, że w ciągu ostatniego roku z białoruskiego rynku telewizyjnego zniknęło kilkadziesiąt zagranicznych kanałów telewizyjnych, zarówno z własnej inicjatywy, jak i z inicjatywy obecnych władz Białorusi - wszystko przez udział Białorusi w inwazji Rosji na Ukrainę. Białorusini już nie mają co oglądać poza kanałami własnej produkcji i kanałami rosyjskimi, a to jedna wielka propaganda.

Warto zaznaczyć, że po 2-letniej przerwie państwowy operator Beltelecom 31 marca wznowił nadawanie kanałów Setanta Sports w swoich pakietach ZALA TV. I co ciekawe, do tej pory nie otrzymał informacji o obowiązku wyłączenia tych stacji.

Operatorzy MTIS i Kosmos TV działający w Mińsku poinformowali na swoich stronach internetowych, że od 12 kwietnia nadawanie kanałów telewizyjnych Setanta Sports 1 i Setanta Sports 2 zostanie wstrzymane z powodu anulowania zezwoleń na dystrybucję przez Ministerstwo Informacji Republiki Białorusi.

MTS TV ostrzegł abonentów, że nadawanie kanałów telewizyjnych Setanta Sports 1 i Setanta Sports 2 zostanie tylko tymczasowo zawieszone.

Źródło: obob.tv  tvnews.by 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

439 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

339 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...