Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Konferencji Europy UEFA:Lech Poznań - ACF Fiorentina. Transmisje live z ATP World Tour Monte Carlo tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
14:00 Kolarstwo szosowe: Giro di Sicilia: Etap 3
Golf Channel
08:00 Golf: Asian Tour, Cam Ranh: 1. runda
Polsat Sport Premium 1
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Fenerbahce Opet Stambuł - VakifBank Stambuł
Polsat Sport
08:00 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy: Ceremonia otwarcia
08:50 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy: Taniec rytmiczny
10:15 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy: Program krótki solistek
11:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 3. runda
Hubert Hurkacz - Jannik Sinner
13:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 3. runda
15:00 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 3. runda
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów Polsat Sport Extra
11:00 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy: Program krótki solistek
12:15 Łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy: Program krótki solistów
17:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo: 3. runda Polsat Sport News
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Arriva Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: Lech Poznań - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński Viaplay
18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Feyenoord Rotterdam - AS Roma
18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: KAA Gent - West Ham United
19:00 Baseball: Liga MLB: Orioles - Athletics
20:00 Dart: Premier League Darts: Dzień 11
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Bayer 04 Leverkusen - Royale Union Saint-Gilloise
Komentarz: Marcin Borzęcki, Radosław Gilewicz
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Juventus FC - Sporting CP
21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Manchester United - Sevilla FC
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: Lech Poznań - ACF Fiorentina
Komentarz: Rafał Wolski, Łukasz Trałka
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: RSC Anderlecht - AZ Alkmaar
21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA: FC Basel - OGC Nice
01:00 (cz/pt) Baseball: Liga MLB: Yankees - Twins
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Buffalo Sabres - Ottawa Senators
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Columbus Blue Jackets - Pittsburgh Penguins
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Florida Panthers - Carolina Hurricanes
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Montreal Canadiens - Boston Bruins
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: New York Rangers - Toronto Maple Leafs
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Tampa Bay Lightning - Detroit Red Wings
01:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Washington Capitals - New Jersey Devils
02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Colorado Avalanche - Winnipeg Jets
02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Dallas Stars - St. Louis Blues
02:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Nashville Predators - Minnesota Wild
02:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers
03:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Edmonton Oilers - San Jose Sharks
04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Anaheim Ducks - Los Angeles Kings
04:00 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Arizona Coyotes - Vancouver Canucks
04:30 (cz/pt) Hokej na lodzie: Liga NHL: Seattle Kraken - Vegas Golden Knights
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.