reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

MWE Networks stawia na produkcję własną

dodano: 2023-04-12 17:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: MWE Networks

MWE Networks Michał Winnicki Od kwietnia br. do MWE Networks dołączyła Maja Rojek, która obejmuje stanowisko producentki oraz p.o. dyrektora oddziału MWE Networks w Warszawie. Maja Rojek będzie odpowiedzialna za produkcję programów dla kanałów MWE Networks oraz platform VOD. Jej zadaniem będzie również prowadzenie warszawskiego oddziału grupy medialnej Michała WInnickiego. Maja Rojek będzie raportowała do Karola Wardy - dyrektora kanałów i produkcji MWE Networks.

MWE Networks


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Maja Rojek ukończyła produkcję filmową i telewizyjną na Wydziale Organizacji Produkcji Sztuki Filmowej, Łódzkiej Szkoły Filmowej. Posiada 24-letnie doświadczenie w pracy dla czołowych polskich nadawców telewizyjnych, agencji reklamowych i domów produkcyjnych. Pracowała przy tworzeniu programów rozrywkowych, publicystycznych, seriali, filmów fabularnych i reklam. Była producentką programów takich jak: „Szansa na Sukces”, „Szansa na Sukces Eurowizja Junior”, „Tak to leciało, „Lala Poland” oraz wielu innych produkcji TV. Ostatnio pracowała przy realizacji „Hell's Kitchen” dla Grupy Polsat Plus. Wyprodukowała wiele reklam i kampanii reklamowych dla takich klientów, jak: McDonald's, Pepsi, Play, Orange, GSK, Procter & Gamble. Na rynku międzynarodowym współpracowała z dużymi agencjami reklamowymi produkując spoty Ferrero Rocher na rynek środkowo-wschodni.
 
Maja Rojek - producentka oraz p.o. dyrektora oddziału MWE Networks w Warszawie

Dwie produkcje pod kierownictwem Mai Rojek pojawią się już w maju, a kolejne trzy programy zadebiutują w telewizji we wrześniu.

Maja Rojek będzie również odpowiedzialna za nadzór produkcyjny pierwszego serialu, którego odcinki pilotowe powinny pojawić się tuż przed końcem roku. W tej chwili zakończono rekrutacje do zespołu redakcyjnego dwóch programów: reportersko-studyjnego oraz wieczornego talk show.
 

- Podjęłam wyzwanie, ponieważ MWE Networks ma największą szansę na duże wzrosty oglądalności. Jakościowe produkcje własne wzmocnią brand i rozpoznawalność kanałów - powiedziała Maja Rojek.

Dodatkowo szykuje się kilka produkcji na kanały tematyczne Grupy dla umocnienia znaczenia tych stacji na rynku płatnej telewizji.
 

- Cieszę się, że Pani Maja dołączyła do rozrastającego się zespołu ambitnych ludzi i pokieruje projektami produkcyjnymi. Na dodatek poprowadzi warszawski oddział MWE Networks, a to zadanie nie będzie należało do tych najłatwiejszych, ponieważ jej zadaniem jest zbudowanie mocnych struktur szczebla menedżerskiego i pionu produkcyjnego - powiedział Karol Warda, dyrektor kanałów i produkcji MWE Networks.

Do MWE przechodzą kolejne osoby.
W najbliższych tygodniach pracę rozpocznie menedżer ds. badań i analiz, a w kolejnych miesiącach główni specjaliści ds. sprzedaży sponsoringu i branded content. Grupa MWE Networks zapowiada też kolejne transfery na pozostałe stanowiska, a także rozwija zatrudnienie w nowej siedzibie w Szczecinie, gdzie pracuje już ponad 20 osób.
 

- Postawiliśmy sobie jasny cel, aby jak najszybciej znaleźć się w TOP5 grup medialnych. W tej chwili jesteśmy już w pierwszej dziesiątce. Nasz nowo otwarty warszawski oddział rozwijać będzie piony strategiczno-produkcyjne. Wielu ekspertów i fachowców ze stolicy chce z nami pracować. Wierzę, że mając kompetentny i ambitny zespół osiągniemy razem wielki sukces - powiedział Michał Winnicki, właściciel grupy MWE Networks.

MWE Networks nie zamknęła jeszcze rekrutacji na stanowiska w dziale zakupów programowych i dodatkowych specjalistów wspierających sprzedaż i promocję czasów antenowych wszystkich 12 kanałów MWE Networks.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...