reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Reportaż o migrantach w CNN International

dodano: 2023-04-13 19:47 | aktualizacja: 2023-04-14 19:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

CNN International „The Whole Story with Anderson Cooper” CNN zapowiada nowy serial „The Whole Story with Anderson Cooper”. 1. odcinek 1. sezonu obejmie emisję godzinnego reportażu Nicka Patona Walsha, głównego korespondenta stacji do spraw bezpieczeństwa międzynarodowego, który towarzyszy grupie migrantów podczas ich wędrówki przez Amerykę Środkową i Amerykę Południową. Program „The Trek: A Migrant Trail to America” wyemitowany zostanie premierowo w niedzielę, 16 kwietnia br. o godz. 20:00 czasu wschodnioamerykańskiego (w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 16 na 17 kwietnia br., o godz. 2:00 czasu środkowoeuropejskiego). Powtórka zostanie pokazana na antenie CNN International w sobotę, 22 kwietnia br. o godz. 21:00 CET.

CNN International „The Whole Story with Anderson Cooper”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podróż przez Darién to niebezpieczna przeprawa przez dżunglę między Kolumbią a Panamą, z którą musi się zmierzyć wielu migrantów udających się na północ w poszukiwaniu azylu w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jak zapowiada nadawca, w ciągu pięciu dni Paton Walsh przemierza całą ponad stukilometrową trasę bezdrożami, dokumentując heroizm zwykłych, niewinnych ludzi - wykorzystywanych dla pieniędzy przez kartele narkotykowe i niechcianych przez żaden kraj. Paton Walsh wysłuchuje historii swoich współtowarzyszy, którzy zmagają się z gęstym lasem deszczowym w poszukiwaniu lepszego życia. Wśród nich znajdują się dzieci bez opieki, wenezuelscy uczniowie, których koledzy z klasy zostali zabici oraz matka niosąca niepełnosprawną córkę, desperacko poszukująca lekarstwa na jej epileptyczne drgawki. Niebezpieczna wędrówka przez pokryte błotem górskie zbocza i zdradliwie mętne koryta rzek, niebezpieczna wędrówka ujawnia niezłomne człowieczeństwo tych, którzy wspólnie wyruszyli na tę wyprawę i dzielą się swoimi i tak już ograniczonymi zapasami z rannymi oraz pomagają starszym nieść ciężkie pakunki.
 

- Co roku wielu ludzi podejmuje się tej pełnej niebezpieczeństw wędrówki - a tylko w tym roku ich liczba się podwoiła. Przeprawa przez przesmyk Darién to cała masa udręk, które migranci znoszą często w milczeniu. Chcieliśmy przekonać się z bliska, co widzą i przez co przechodzą - mówi Paton Walsh. - Podróż ta jest na wskroś wyczerpująca i odbiera resztki sił - nawet dla nas, ekipy filmowej z najnowocześniejszym sprzętem, odpowiednimi zapasami i dużą ilością jedzenia. Przeprawa rodziców z niemowlakami czy osób niesamodzielnych przez groźną dżunglę może być przygnębiająca, ale także chwilami zaskakująco budująca - nigdy się nie poddawali i za każdym razem wydawało się, że znajdą sposób, by sobie pomóc - dodaje.

Producentką wykonawczą „The Whole Story with Anderson Cooper” jest Susan Chun.

Program „The Whole Story with Anderson Cooper” będzie nadawany „na żywo” w niedzielę, 16 kwietnia br. o godzinie 20:00 ET (w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 16 na 17 kwietnia br. o godzinie 2:00 CET) dla abonentów płatnej telewizji poprzez cnn.com i CNN OTT oraz aplikacje mobilne w zakładce „TV Channels” lub CNNgo. Odcinek „The Trek: A Migrant Trail to America” będzie także dostępny na żądanie od poniedziałku, 17 kwietnia dla abonentów płatnej telewizji poprzez cnn.com, aplikacje CNN i platformy operatorów kablowych. Powtórka odcinka zostanie wyemitowana antenie CNN International w sobotę, 22 kwietnia br. o godzinie 21:00 CET.
 
Anderson Cooper, Nick Sara Sidner, Erica Hill i Paton Walsh w programie The Whole Story with Anderson Cooper”, foto: Warner Bros. Discovery
Anderson Cooper, Sara Sidner, Erica Hill i Nick Paton Walsh w programie „The Whole Story with Anderson Cooper”, foto: Warner Bros. Discovery

„The Whole Story with Anderson Cooper” - sezon 1., emisja w CNN International.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...