reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Koronację Karola III BBC i Sky pokażą w UHD

dodano: 2023-04-13 20:04
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Król Karol III W sobotę, 6 maja br. BBC zaoferuje obszerne relacje z koronacji króla Karola III w większości swoich kanałów telewizyjnych i radiowych. Brytyjski nadawca publiczny ogłosił, że użytkownicy iPlayer otrzymają dostęp do różnych opcji, w tym transmisji na żywo w jakości 4K UHD bez dodatkowych opłat. Obraz z transmisji na żywo będzie dostępny z dodatkowych kamer w aplikacji, na stronie internetowej i YouTube.

Sky News Koronacja / tvzoneuk.com
Sky News Koronacja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo użytkownicy iPlayera będą mogli uzyskać dostęp do alternatywnego komentarza przeznaczonego dla widzów z utratą wzroku i opcją bez komentarza, a także wersji dla osób niesłyszących. Widzowie korzystający z takich odbiorników, jak Sky Q czy Smart TV, otrzymają wszystkie opcje w iPlayer po naciśnięciu czerwonego przycisku.

Z kolei widzowie oglądający BBC na tradycyjnych platformach telewizyjnych, obejrzą relację na antenie BBC One (główna transmisja), BBC Red Button 1 (wersja dla osób niewidomych i słabowidzących) i BBC Two (wersja dla osób niesłyszących).

Relacja z koronacji króla Wielkiej Brytanii rozpocznie się od godziny 6:00 czasu lokalnego i potrwa do godziny 15:00. Relacje będą wolne od reklam w godz. 9:00-15:00.

Co ważne transmisję obejrzą również widzowie na arenie międzynarodowej za pośrednictwem kanałów BBC News i Sky News International. Ponadto nadawca Sky News zaoferuje widzom najwyższej jakości relację Ultra HD z najlepszym królewskim komentatorem w postaci Alastaira Bruce'a.

W niedzielę, 7 maja ma być transmitowany na żywo koncert koronacyjny z terenu Zamku Windsor.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja UHD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...