reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Craft Extra opuścił Freesat

dodano: 2023-04-13 21:07
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Craft Extra Użytkownicy darmowej platformy Freesat stracili dostęp do kanału telezakupowego Craft Extra, prezentującego produkty rzemieślnicze i hobbystyczne. Jego właściciel Hochanda nie przedłużył umowy z operatorem Freesat. W efekcie Craft Extra został zdjęty z pozycji nr 817 na Freesat we wtorek, 12 kwietnia br. w godzinach porannych.

Craft Extra / rxtvinfo.com
Craft Extra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Główny kanał Create & Craft pozostaje na Freesat na pozycji nr 813 i nie mają na niego wpływu zmiany, jakie dotknęły siostrzaną stację Craft Extra.

Craft Extra jest nadal dostępny w transmisji na żywo na platformach telewizyjnych, w tym na stronie internetowej Create & Craft i serwisie YouTube. Widzowie z telewizorem lub dekoderem Freeview Play mogą nacisnąć czerwony przycisk po wybraniu pozycji nr 85. Warunkiem jest posiadanie połączenia internetowego.

Grupa Hochanda pierwotnie posiadała 2 sloty na Freesat po przejęciu Create & Craft w zeszłym roku.

Dla widzów w Europie są prowadzone bezpłatne transmisje Craft Extra i Create & Craft HD przez satelitę Astra 2G (28,2°E).
Pierwsza stacja nadaje przekaz MPEG-2/SD na tp. 95 (11,553 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Druga stacja jest w MPEG-4/HD na tp. 98 (11,597 GHz, pol. V, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Obie transmisje są nieszyfrowane (FTA).


 

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...