reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„LOL: Kto się śmieje ostatni” w serwisie Prime Video

dodano: 2023-04-14 23:56 | aktualizacja: 2024-03-26 12:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Amazon

Amazon Prime Video „LOL: Kto się śmieje ostatni” W piątek, 14 kwietnia br. w serwisie VOD Amazon Prime Video ukazały się premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. polskiego programu „LOL: Kto się śmieje ostatni”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. Gospodarzem widowiska będzie Cezary Pazura. Wystąpią Aleksandra Adamska, Katarzyna Pakosińska, Wiola Walaszczyk, Agata Kulesza, Michał Szpak, Adam Woronowicz, Michał Meyer, Robert Motyka, Bartosz Gajda i Cezary Jóźwik. Program będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie. Widowisko oparte jest na japońskim formacie „Hitoshi Matsumoto Presents Documental”.

Amazon Prime Video „LOL: Kto się śmieje ostatni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„LOL: Kto się śmieje ostatni” to pierwsze polskie widowisko komediowe produkcji własnej Prime Video. W programie - który będzie dostępny od piątku, 14 kwietnia br. - Cezary Pazura stanie na czele gwiazdorskiej obsady złożonej z polskich artystów i komików. Dwa pierwsze z sześciu odcinków zadebiutują w piątek, 14 kwietnia 2023 roku, a po dwa kolejne będą emitowane co tydzień. „LOL: Kto śię śmieje ostatni” będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce oraz w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

W programie Cezary Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięcioro polskich artystów, którzy przez sześć godzin maja wyjątkowe zadanie: rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć. Nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, które zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Obok Pazury w programie wezmą udział: Adam Woronowicz - gwiazda serialu „The Office PL”, Agata Kulesza - aktorka znana z nagrodzonego „Oscarem” filmu „Ida”, Aleksandra Adamska - gwiazda „Skazanej”, Bartosz Gajda - artysta kabaretowy i stand-uper, Cezary Jóźwik - youtuber, Katarzyna Pakosińska - aktorka komediowa i artystka kabaretowa, Michał Meyer - aktor i komik często wcielający się w różne postaci, Michał Szpak - piosenkarz i performer, Robert Motyka - artysta kabaretowy i radiowiec, oraz stand-uperka Wiolka Walaszczyk.

- Awangarda rozrywki „LOL: Kto się śmieje ostatni” wreszcie w Polsce na Prime Video! I ja w składzie tego wyjątkowego show! - powiedział Cezary Pazura. - „Jestem podekscytowany i czekam niecierpliwie, bo to wyższa forma rozrywki. Zaskakująca, odkrywcza i przede wszystkim nieprawdopodobnie zabawna. Jestem przekonany, że widzowie będą zachwyceni - dodał.

- Cezary Pazura, gospodarz programu „LOL: Kto się śmieje ostatni”, wystawia na próbę dziesięcioro uczestników - najzabawniejszych polskich artystów i komików - zarówno tych o ugruntowanej pozycji, jak i nowe, wschodzące gwiazdy rozrywki - powiedział Dan Grabiner, szef produkcji własnych Prime Video w Wielkiej Brytanii i Europie Północnej. - Cieszymy się, że możemy dostarczyć najnowszą odsłonę globalnego fenomenu, jakim jest „LOL”, użytkownikom Prime w Polsce i na całym świecie - dodał.

- Po fantastycznym sukcesie trzech sezonów „LOL” w Niemczech cieszymy się i jesteśmy dumni, że wraz z Michałem Brożonowiczem i jego zespołem Constantin Entertainment Polska zrealizowaliśmy pierwszy sezon „LOL” w Polsce - powiedział Otto Steiner, dyrektor generalny Constantin Entertainment. - Serdecznie dziękujemy Prime Video za współpracę i życzymy powodzenia! - dodał.

- Cieszymy się, że mogliśmy stworzyć polską adaptację tak kultowego formatu - powiedział Michał Brożonowicz, dyrektor generalny Constantin Entertainment Polska. - Nasze marzenia spełniły się! Z Michałem Górskim, showrunnerem, i działem komedii, wszyscy możemy powiedzieć: rozwalmy system! - dodał.


Za produkcję składającej się z sześciu półgodzinnych odcinków serii własnej Prime Video odpowiada Michał Brożonowicz z Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Serial jest adaptacją japońskiej produkcji własnej, „Hitoshi Matsumoto Presents Documental”, z udziałem Hitoshi Matsumoto, który jest także producentem formatu. Gośćmi Hitoshi Matsumoto jest dziesięcioro komików, których celem jest rozśmieszenie się nawzajem w zamkniętym pomieszczeniu. Wygrywa osoba, która się nie zaśmieje. Lokalne wersje tego formatu powstały w następujących krajach: Meksyk, Australia, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Holandia, Szwecja, Indie, Kanada, Argentyna, Kolumbia i Brazylia.
 
Michał Szpak, Katarzyna Pakosińska, Adam Woronowicz, Wiola Walaszczyk, Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Robert Motyka, Michał Meyer, Cezary Pazura, Cezary Jóźwik i Bartosz Gajda w programie „LOL: Kto się śmieje ostatni”, foto: Amazon
Michał Szpak, Katarzyna Pakosińska, Adam Woronowicz, Wiola Walaszczyk, Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Robert Motyka, Michał Meyer, Cezary Pazura, Cezary Jóźwik i Bartosz Gajda w programie „LOL: Kto się śmieje ostatni”, foto: Amazon


„LOL: Kto się śmieje ostatni” - sezon 1., premiery w piątki (od 14 kwietnia 2023 roku) w serwisie Amazon Prime Video.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...