reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-06-08 - 2023-06-09

PŚ we wspinaczce sportowej w Eurosporcie

dodano: 2023-04-20 14:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Eurosport

Eurosport Extra W sobotę, 22 kwietnia rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata we wspinaczce sportowej na antenach Eurosportu i w Eurosporcie Extra w Playerze. Widzowie zobaczą między innymi starty Aleksandry Mirosław. W mediach społecznościowych Eurosportu publikowane będą vlogi rekordzistki świata.

TVN Warner Bros. Discovery
Puchar Świata we wspinaczce Eurosport TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsze zawody sezonu rozegrane zostaną Hachioji w Japonii, gdzie odbędzie się rywalizacja w boulderingu. Już tydzień później oczy polskich kibiców będą zwrócone na Aleksandrę Mirosław. Rekordzistka świata – która jest ambasadorką Eurosportu – to zdecydowana faworytka rywalizacji we wspinaczce na czas. Polka rozpocznie starty w piątek 28 marca zawodami w Seulu. Tydzień później wystąpi w Dżakarcie, a następnie w Salt Lake City (20-21 maja). Po zawodach w Stanach Zjednoczonych Aleksandra Mirosław skoncentruje się na przygotowaniach do mistrzostw świata, które odbędą się w Bernie od 1 do 12 sierpnia. Transmisje zawodów Pucharu Świata oraz mistrzostw świata dostępne będą na antenach Eurosportu oraz w Eurosporcie Extra w Playerze. Rywalizację we wspinaczce sportowej skomentuje Jarosław Kowalski.

W mediach społecznościowych Eurosportu kibice będą mogli oglądać vlogi Aleksandry Mirosław. To wyjątkowa okazja, aby podglądać przygotowania rekordzistki świata to kolejnych startów, zobaczyć jej treningi, oglądać zapowiedzi i podsumowania zawodów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...