reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 22.04.2023

dodano: 2023-04-20 23:49 | aktualizacja: 2023-04-21 23:06
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu The Emirates FA Cup: Manchester City - Sheffield United. Transmisje live z WTA World Tour Stuttgart tylko w Canal+, w tym półfinał Iga Świątek - Ons Jabeur.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/2 finału
Anastazja Potapowa - Aryna Sabalenka

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

16:00 Tenis: WTA World Tour, Stuttgart:
1/2 finału
Iga Świątek - Ons Jabeur
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers - Phoenix Suns
Komentarz: Gabriel Rogaczewski - Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trefla

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Nottingham Forest
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Rayo Vallecano
Komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk - Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trefla

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin - PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Texom Stal Rzeszów
Komentarz: Mateusz Dziopa, Dawid Stachyra

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
ebebe PSŻ Poznań - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Łopaciński, Patryk Malitowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad - Rayo Vallecano
Komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - AS Monaco
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

22:00 Sporty walki: BKFC 40: 
Elvin Brito - Jamie Cox

 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

17:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester City - Sheffield United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - Real Betis
Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria - Spezia Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Athletic Club
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świerżyński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - Girona FC
Komentarz: Eryk Szpruch

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Paços de Ferreira - FC Porto
Komentarz: Michał Grzyb
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana Calcio - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A:
UC Sampdoria - Spezia Calcio
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

15:30 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 8
 
Eurosport 2

10:00 Wspinaczka: Puchar Świata, Hachioji:
Bouldering kobiet

14:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Assen:
Wyścig 1

15:00 Formuła E: ePrix Niemiec:
Wyścig 1

19:00 Golf: PGA Tour, Nowy Orlean: 
3. runda

 
FightBox

18:00 Sporty walki: King of Kings 88:
Gala

20:00 Kick-boxing: King of Kings Grand Prix:
Gala
 
Fightklub

21:00 Sporty walki: BKFC 40: 
Elvin Brito - Jamie Cox

 
Golf Channel

05:00 Golf: DP World Toru, Omitama:
3. runda

 
Motowizja

07:45 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

08:55 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

10:15 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

11:15 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

12:25 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

13:45 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

15:45 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

17:00 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

18:15 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody

19:15 Rajdy samochodowe: Rajd Chorwacji:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Asseco Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

01:00 (pt/so) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Sergei Pavlovich - Curtis Blaydes
 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP World Tour, Banja Luka:
1/2 finału

13:30 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Ruch Chorzów - Wisła Kraków

 
Polsat Sport Fight

16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga - FC Bohemians Praga

21:00 Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
Fluminense FC - Athletico Paranaense
 
Polsat Sport News

16:00 Tenis: ATP World Tour, Barcelona:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Manisa Büyükśehir Belediye Spor - Frutti Extra Bursaspor

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaś - Anadolu Efes

17:30 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Barcelona:
Wyśćig

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Herbalife Gran Canaria
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga: 
AP Orlen Gdańsk - GKS Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:45 Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Europy, Stralsund:
Zawody

17:10 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa
Komentarz: Dominik Pasternak, Rafał Grodzicki

20:15 Boks: Gala, Rzeszów: 
Łukasz Różański - Alen Babić
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
Viaplay

12:00 Formuła 4: Grand Prix Włoch:
Wyścig 1
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AC Milan - Inter Mediolan

13:00 Dart: Austrian Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - SC Freiburg
Komentarz: Piotr Chłystek

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld - Hannover 96

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - Fortuna Düsseldorf

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
F.C. Hansa Rostock - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - HB Køge

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Leeds United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Imola:
Wyścig 1

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - Juventus FC

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Simba SC - Wydad AC

15:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Anglia

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Skellefteå - Växjö

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - 1. FC Köln
Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 - VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - SV Werder Brema
Komentarz: Szymon Ratajczak, Dominik Kania

16:00 Rugby: United Rugby Championship:
Dragons RFC - Scarlets

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Aston Villa
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Everton FC
Komentarz: Mateusz Juza, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Adam Delimat, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Nottingham Forest
Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Wigan Athletic - Millwall FC

16:15 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Imola:
Wyścig 1
Komentarz: Jakub Mikołajczak

16:30 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
ebebe PSŻ Poznań - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
Komentarz: Michał Łopaciński, Patryk Malitowski

17:00 Sporty walki: Cage 58:
Gala

17:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Imola:
Wyścig 1

17:45 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Włochy

18:15 Rugby: United Rugby Championship:
Ospreys - Cardiff Rugby

18:15 Formuła 4: Grand Prix Włoch:
Wyścig 2
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

18:30 Rugby: Premiership Rugby: 
Gloucester Rugby - Sale Sharks

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt

Komentarz: Mateusz Juza, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End - Blackburn Rovers
Komentarz: Michał Skiba

19:00 Dart: Austrian Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Sporty walki: KSW 81:
Gala

Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:00 Baseball: Liga MLB:
Twins - Nationals

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Eintracht Braunschweig - 1. FC Magdeburg

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Al Ahly - Raja CA

21:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
CR Belouizdad - Mamelodi Sundowns

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
Komentarz: Patryk Rokicki, Andrzej Kulasek

00:00 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Guardians - Marlins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers - New Jersey Devils

03:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Mariners - Cardinals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...